Skocz do zawartości

Płyta z dobrym audio na LGA 1200 / AM4


Recommended Posts

Witam

 

Planuje powoli przesiadkę z leciwego i5-3570 na i3-10105F i LGA1200 (potrzebuje max 2 szybkie rdzenie wiec nie potrzebuje nowego i5 6 rdzeniowego - chyba LGA1200 będzie tańsze?)

 

Wystarczy mi 2 sloty na NVME (zostanie stary samsung 950 PRO, który aktualnie jest na przejściówce)

Chętnie ALC 1200 / 1220 bo mam SB Audigy na PCI

Żadnego OC - zasilacz zostaje pasywny 500watt - chłodzenie Fera 5 będzie

 

Nie chciałbym płyty za 900 zł a przyzwoity kodek jest tylko w top płytach :/

Link to post
Share on other sites

Jak na AM4 pełny ATX to polecam https://www.x-kom.pl/p/609037-plyta-glowna-socket-am4-asus-tuf-gaming-b450-plus-ii.html ma ALC1200 ja kupiłem za 239PLN - cena  299PLN - 60PLN cashback z ASUSA (co jakiś czas organizują akcje)

Aaaa no tylko kupić procesor od AMD to jest teraz dramat...jak kupowałem w czerwcu 2021 (przechodząc z platformy Intel C2Q Q8400 :) ) to wziąłem Ryzena 1200AF za 299PLN tak na przeczekanie - no i tak czekam i podziwiam Intelowskie ceny I5 na platformach LGA1200 i LGA1700

Link to post
Share on other sites

może być pełny ATX - mam spora budę - patrzę na używki ale jak ryzen spoko to najtańsze płyty :/ Obczajam upgrade bo mi płyta może umrzeć elektrycznie ze starości - tego asusa rozważałem przy ryzenie ale koncepcja 4 rdzeniowego I3 też kusi bo ceny AMD są już nie atrakcyjne dla dziadka któremu wystarcza aktualny PC, który pracuje 24/7 już 10 lat ponad

Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, Doberman3582 napisał:

AE-7 i będzie pozamiatane :)

Obecnie na starość wyznaje zasadę "Good enough" i takie wynalazki jak AE-7 to bardziej marketing - ale w zamierzchłych czasach posiadałem takie perełki jak kartę Aureal Vortex 2 :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...