Skocz do zawartości

Dzwięk 5.1 Windows 11


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Tupac92PL,

Recommended Posts

Witam. Podpowie ktoś jak włączyć dzwięk 5.1 w Windows 11. Posiadam głośniki Logitech z906, płyta głowna Asus Tuf Gaming z690-plus d4. Głośniki podpięte pod płytę w wejscia Rear/c-sub/line out. Próbowałem ustawić w aplikacji Realtek, ale działają tylko 2 przednie głośniki, reszty nie słychać. 

Link to post
Share on other sites

Słychać wszystkie. Tylko jak pokazują, żeby grał L albo Rs itp, to słychać wszystkie i tak a nie każdy gra osobno. 

Tutaj też jak gra Left to słychać najbardziej Left ale reszta też jest lekko słyszalna. 

 

Edytowane przez Tupac92PL
Link to post
Share on other sites

Tak. Mam tam 5.1 Głośniki( Realtek(R)Audio). Tam też po wciśnięciu Play grają tylko dwa przednie.

 

Jeśli kupie kabel Toslink i je podłącze to w teorii powinny zacząć działać w 5.1?

Edytowane przez Tupac92PL
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Podłączyłem kabel Toslink ale nie pomogło, nawet nie pokazuje 5.1. I nie mogę wybrać konfiguruj. 

 

Bez tytułu.png

Bez tytułu1.png

Temat do zamknięcia. W panelu od od głośników nie miałem zmienione "Effect". Po zmianie w ustawieniach Realtek, każdy głośnik jest słyszalny z osobna w teście. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Czy ktoś jest w stanie podać mi krok po kroku jak skonfigurować moje głośniki Logitech z906 aby uzyskać dźwięk 5.1? Posiadam MB gigabyte B760MDS3H oraz windows 11. Mam z tym duuuży problem. Tzn jakie ustawienia wybrać i gdzie, jak podłączyć kable itd. jestem kompletnie zielony

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...