Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze drukarki


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów! 
Mam prośbę, pomóżcie mi wybrać drukarkę  wielofunkcyjną do celów domowych z dużym naciskiem na wydruki zdjęć.

Moje kryteria:

-stałe zasilanie w tusz,

-wifi i opcjonalnie blutooth 

-cena max 1300

-mile widziany automatyczny druk dwustronny ale to nie konieczność.

 

Waham się pomiędzy dwiema drukarkami

Brother DCP-T525W i Epson EcoTank L4266.

Edytowane przez Maxiiiii
Link to post
Share on other sites

podpowiem na swoim  przykładzie (lepiej się uczyć na cudzych błędach niż na swoich :))

- jakiś czas temu ( jakieś 4-5 lat do tyłu... chyba więcej bo tego HPka mam już ze 4y lata) też wpadłem na szalony pomysł  z zamiarem kupna do domu drukarki do drukowania zdjęć z duplexem, łajfaj chyba nawet blutacz miała ( był to model ... zaraz zerknę bo w piwnicy jeszcze pudełko po niej leży ... Epson PX830 WFD)  stałe zasilanie do tego "zamontowane" przez firmę, w której kupowałem, razem qpa hajsu, wszystko fajnie pięknie .. było do czasu, jakieś 3 może 4y miesiące po gwarancji zasechł tusz w głowicy, okazało się, że głowicy na własną rękę nie uda mi się zakupić, żeby mi ktoś kto się na tym zna ją wymienił, w serwisie epsona o naprawie pogwarancyjnej jak wspomniałem przez tel to mnie facet chciał śmiechem zabić :C no cóż, co chciałem to mam i *uj. dopiero w serwisie xeroxa podjęli się czyszczenia, płukania głowicy i co oni tam za czarymary - voodoo odczyniali i nic, stanęło na tym, że chcieli mi ściągnąć tą głowicę od producenta, że mają taką możliwość i o zgrozo dzwoni do mnie pewnego dnia gość z serwisu i mówi "głowica do ściągnięcia jest, funkiel nówka, gwarancja itd, cena .... równowartość drukarki, bez bodajże paru stówek, kazałem im wyp#$%#$lić tą drukarke jak złom będą wywalać i kupiłem do domu drukarkę HP ze skanerem i duplexem, kartridże kupuję raz na rok albo rzadziej, do domowych zastosowań idealne i zasadniczo bezawaryjne rozwiązanie, a jak raz na rok czy półtorej uzbiera się trochę zdjęć z tego warte wydrukowania góra 20% to kopiuję na kartę pamięci i zanoszę do zakładu z "minilabem " po 20-30 minutach zdjęcia eleganckie i mokrymi paluchami można dotknąć  i nic się nie dzieje i nie cza się "sr**ć" jak ktoś takowymi za zdjęcia się łapie ;)

moją skromną osobistą opinią odradzam do użytku domowego takich wynalazków

Edytowane przez Elomin
Link to post
Share on other sites

Akurat ja nie jestem zwolennikiem przeglądania zdjęć paluchami, drukowane zdjęcia trafiają do ramek itp. zastępując stare foty. Poza tym nie wiem na jakim papierze drukowałeś, ale u mnie na zdjęciach ze starego epsona palce się nie odbijały

Edytowane przez Maxiiiii
Link to post
Share on other sites

Mam identyczną sytuacje jak założyciel tematu.

oprócz wyżej wymienionych modeli wpadły mi jeszcze w oko:

https://www.x-kom.pl/p/684922-urzadzenie-wiel-atramentowe-hp-smart-tank-675.html
https://www.x-kom.pl/p/684942-urzadzenie-wiel-atramentowe-hp-smart-tank-725.html

są w promocji za 999 zł po wpisaniu pokochaj-peryferia

 

co sądzicie o nich ?

 

Brother jako jedyny ze wszystkich ma 3 letnią gwarancję po rejestracji produktu na stronie.

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, cancel napisał:

Brother jako jedyny ze wszystkich ma 3 letnią gwarancję po rejestracji produktu na stronie.

Nie wiem jak inne firmy ale Epson i Canon też mają 3-letnią gwarancję po rejestracji. Canon do końca lutego ma też promocję cashback, nie wiem jednak jak z jakością sprzętu, nigdy nie używałem. Dla siostry zamówiłem dzisiaj Epsona L1250 ale to tylko połowa budżetu autora, brak dwustronnego druku, BT i jakość wydruków przeciętna. Gdybym miał większy budżet to celowałbym w coś z Brothera - legendarna niezawodność. HP omijam szerokim łukiem.

2 godziny temu, cancel napisał:

są w promocji za 999 zł po wpisaniu pokochaj-peryferia

Sprawdź po dodaniu do koszyka, bo miałem brać Canona G3411 (z cashbackiem wychodziło 549zł) ale pula kodów wyczerpana :( 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...