Skocz do zawartości

Następca oppo reno 3 pro


Recommended Posts

Cześć,

 

Mam trochę czasu jeszcze. Na co zmienić reno 3 pro. Na prawdę nie wiem i nie mam pomysłu, bo jest jak dla mnie szybki, ma 12 gb ramu (wow), zdjęcia robi dobrze. Jego minusem jest np brak ip64 no i bateria, która co raz krócej trzyma. To smartphone z średniej półki, ale nie wiem co może być lepszego w jego klasie cenowej. W 2020 kupiłem go za 2300 jakoś tak. Czy są lepsze smarty w tej okolicy cenowej? Mówię do 2400, absolutny max czyli max 100*24 miesiące.

 

Ewentualnie ktoś wie jaki może być koszt wymiany baterii na nową? Gdyby nie było nic opłacalnego do zamiany, to chyba zmienię baterie i poczekam z rok? Dobry pomysł?

Link to post
Share on other sites

Realme GT neo 2.
Realme GT,
Twój to mniej więcej poziom Realme GT Master Edition, chociaż ten nowszy i ma mocniejszy proc.
Ja bym neo 2 brał, tylko wielkość wyswietlacza mnie boli. Nie chcę nic co większe niż 6,2 cala.
Oczywiście są jeszcze szaysungi A52s, czy szaystwo mi 10, 11 i reszta.
Gdyby Huawei miał dalej Googla to bym nawet nie spojrzał na nic poza P40, P50...
A tak siedzę na P30 i liczę na cud.
Syn przeszedł z P10 na realme gt me i tęskni za P10...

Link to post
Share on other sites

Bo są 2 typy smartfonów za ~2k

Pierwsze to takie, które mają mnóstwo bajerów itd, ale np więcej ważą itd i są takie co są lepiej wykonane ale gorsze bebechy. Ja osobiście poszedłem w drugą stronę i wziąłem w zeszłym roku LG Velvet.

Gdybym miał sobie wybierać to ...

Tańszy Moto 20 edge 20, 6.7"

Droższy Asus Zenfone 8, mniejszy. 

Link to post
Share on other sites
W dniu 14.02.2022 o 22:58, AudiAWX napisał:

Realme GT neo 2

Dzieki za interesowanie tematem. Niestety mimo, że telefon wydaje się super to nie ma tego czego najbardziej brakowało mi w reno 3 pro, brak ip64. Mimo wszystko ip 64 daje ten luz, że w różnych przypadkach, deszcz, telefon wypadnie do psiej miski z wodą, czy dzieci wyleją szklankę wody na stole (to się zdarza regularnie) i jest to ryzyko, że coś się stanie, a gwarancja tego nie obejmie, a mówimy i sprzęcie ponad 2k zł.

W dniu 14.02.2022 o 22:58, AudiAWX napisał:

A52s

Mojej żonie właśnie miesiąc temu kupiłem w orange, jest fajny, ale mimo to gorszy od reno 3 pro pod kilkoma względami. Więc jak już się przesiadać, to tylko na lepszy sprzęt, tym bardziej, że na pełne 2 lata (bo tak wymieniam telefony).

 

W dniu 15.02.2022 o 00:43, zoltan2 napisał:

Tańszy Moto 20 edge 20, 6.7"

Droższy Asus Zenfone 8, mniejszy. 

 

Bateria mniejsza, mniej ramu. Coś czuje, że trudno będzie przeskoczyć reno 3 pro do max 2400 zł.

Link to post
Share on other sites

To ja mam kontrpropozycję: pogódź się z lekką degradacją baterii i zostań przy swoim obecnym telefonie przez kolejny powiedzmy rok i wtedy rozeznaj się w sytuacji na rynku. Ewentualnie czaj się na jakieś promki i jak coś się trafi to bierz, może BF w listopadzie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na baterie nie patrz, 'na sztywno'.

Zobacz sobie testy. Poza tym szybkie ładowanie załatwia sprawę. Nie ma co ukrywać że zenfone robi robotę pod każdym względem. Ale też 300 więcej trzeba jeśli ma być nowy to nie stety 2700 ale warto.

Ps a52 to szrot, wybacz za bezpośredniość.

Link to post
Share on other sites

Kurna zoltan A52s dla żony, a dla teściowej to nawet doogee znośny.
Dla mnie realme gt, gt2, gt neo nawet gt me którego synowi kupiłem znośne, ale sobie nie kupię bo większe niż 6.2 cala.
A Xiaomi nie kupię bo nie i już.
Raczej będzie Zenfon 8, lub Szaysung S22 bo małe.

Specyfikacja A52s jest prawie identyczna z realme gt master edition.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
11 godzin temu, jakub1t napisał:

jeszcze siebie i gówniaków nie wychowałeś aby było Ci potrzebne ip64 ;)

 

Chyba jestem za głupi na ten komentarz, bo nie rozumiem go w ogóle.

 

Czyli na razie nie ma nic sensownego na co warto wymienić oppo reno 3 pro?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Już czerwiec i wciskają mi najpopularniejsze telefony, ale one nie są lepsze niż reno 3 pro. Kurde nie wiem co wybrać, ten ma 12 gb ram 256 bg pamięć, bateria tylko taka sobie, bo lekko ponad 4000. Nie znam się na aparacie, ale ma optyczną stabilizację. Na co taki telefon zmienić, żeby było jeszcze lepiej?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...