Skocz do zawartości

Adobr premiere Pro 2020 - zapisywanie filmów z dźwiękiem 5.1


Recommended Posts

Witam

Ostatnio bawię się trochę z programem Adobe Premier w celu tworzenia swoich wersji filmów - powiedzmy, że z wersji kinowej i rozszerzonej chcę zrobić swoją własną wersję autorską kilku filmów.

 

Jakby ktoś był zainteresowany co chcę osiągnąć:

Na początek biorę na warsztat film Alexander Olivera Stone'a gdzie wersja rozszerzona ma lepiej zmontowane sceny batalistyczne (bo w wersji kinowej powycinali jakieś krwawe sceny) ale też zupełnie poprzestawianą kolejność wydarzeń (sceny młodości Alexandra w wersji rozszerzonej są wstawione jako retrospekcja w różnych momentach filmu, a wersja kinowa zaczyna się od młodości Aleksandra i wszystkie wydarzenia idą chronologicznie).

Ja osobiście wolę tą chronologiczną wersję wydarzeń więc pociąłem obie wersje by zmontować je według takiego schematu: początek filmu z wersji kinowej, bitwa pod Gaugamelą z wersji rozszerzonej, dalsza część filmu z wersji kinowej, bitwa w Indiach z wersji rozszerzonej oraz zakończenie z wersji kinowej.

No więc mam przygotowany wstępny projekt (nie jest to jeszcze cały film ale jakaś tam część):

017jjev.jpg

Jak widać pod ścieżką video jest kilka ścieżek audio bo oba pliki (film w wersji kinowej i film w wersji rozszerzonej), które łączę mają dźwięk w 5.1

Jak mam wyrenderować ten film by zapisać dźwięk w wersji 5.1?

Bo jak klikam na export to mam mam coś takiego:

02eaj4d.jpg

 

Jak mam to wszystko poustawiać by móc wyrenderować film z dźwiękiem w 5.1?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...