Skocz do zawartości

[Sprzedam] - POCO X3 Pro


Recommended Posts

Siemano,

 

Kupiony na ostatniej promocji x-komu, miał być zastępcą do MiMix 2s, ale chyba pokuszę się na coś lepszego, bo rzadko wymieniam telefony, a i rozmiar tego cuda jest sporawy :D Niemniej telefon w tym budżecie naprawdę przyzwoity, co z resztą możecie tu i ówdzie przeczytać. Myślałem żeby go zwracać, ale może ktoś byłby chętny. Oczywiście stan idealny, poświeciłem mu pewnie z kilka godzin i leży sobie w pudełku. Gwarancja jeszcze ~24 miesiące.

 

Wersja 6/128GB

 

Cena: 899zł + kw

IMG_20220212_111736.jpg

IMG_20220212_111704.jpg

Link to post
Share on other sites

Ło panie, to za ile go kupiłeś w tej promocji że sprzedajesz za 9 paczek? Właśnie czekam na mój egzemplarz zamówiony w dużej niemieckiej sieci supermarketów z elektroniką użytkową i tam kosztuje 1199 złociszy...

Link to post
Share on other sites
25 minut temu, jarkko napisał:

Na Black Friday byl POCO X3 Pro 8+256 GB na Amazonie za EUR 199,99

A w 2013 można było kupić 1 BTC za 100 USD...Poza tym ja potrzebuję fakturę VAT, więc zakupy na Amazonie z Niemiec czy innych Chin średnio mi się opłacają.

Link to post
Share on other sites

Tylko chciałem Ci powiedzieć, że te nicponie od 1199pln chcą Cię ogolić, ale jeśli bierzesz na firmę i wrzucasz w koszty to chyba nie ma to znaczenia?

Na Amazonie też jest faktura VAT.

 

Sam telefon u mnie działa bardzo dobrze. Fakt jest troszkę ciężki, ale performance rekompensuje wszystkie małe minusy. Gdybym miał kupować jeszcze raz to też bym wybrał ten model. 

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, jarkko napisał:

Tylko chciałem Ci powiedzieć, że te nicponie od 1199pln chcą Cię ogolić

Zdaję sobie sprawę, że to nie jest żadna okazja, ale rozbiłem mój obecny telefon o chodnik jakieś 2 tygodnie temu i muszę coś kupić na już, więc wybieram z tego co jest przy cenach, jakie są... To, że wrzucam zakup telefonu w koszty nie znaczy, że cena nie ma znaczenia, oczywiście wolałbym kupić ten sam model za ok 900 zł zamiast 1199, ale jak już napisałem, obecnie tyle trzeba dać. Koniec offtopu bo nas jakiś Admin warnem uraczy. Sorry Fex za dyskusję zupełnie nie na temat, ale przynajmniej kreujemy zainteresowanie twoim wątkiem sprzedażowym...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • worm zamknął ten temat
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...