Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, nie wiem czy to odpowiedni dzial ale chcialbym dostac informacje odnosnie laptopa Asus Rog Strix G15, a dokladniej o jego wydajnosc.
Nie jestem specem, zbytnio sie nie znam i to jest moj pierwszy laptop jaki posiadam.
Wyczytalem, ze jest on przeznaczony do gamingu i wykreca niezle wyniki. Za ta kwote spodziewalem sie konkretnego sprzetu a wlaczajac Csa bo jest to gra w ktora glownie gram klatki skacza od 100 do 250(w momencie gdy patrze sie w sciane). Wszystko na nisko/srednich ustawieniach.
Wlaczalem jeszcze League of Legends i tam tez szalu nie ma bo fpsy kreca sie kolo 150. (ustawienia srednie)
Dla porownania chcialem powiedziec, ze moja stara 8 letnia! stacjonarka na jakiejs starej I5-tce i Radeonie r9 290 wykreca lepsze rezultaty (CS 250-300fps), (Lol 200+) i z tego powodu mam watpliwosci czy aby na pewno laptop chodzi tak jak powinien?
Czy to jest pelna moc jaka moze on osiagnac? Jesli nie to czy moglbym dostac jakies wskazowki, jak go "podkrecic"?
Dodam tez, ze juz cos tam sie bawilem i zmienialem ustawienia karty na bardziej wydajne, zmienilem tryb laptopa na turbo.

 
Procesor AMD Ryzen™ 7 4800H
Karta RTX 3050 4GB GDDR6
Pamięć RAM 16 GB (DDR4, 3200MHz)

Gdyby potrzebne byly dokladniejsze dane to jest ten sprzet:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-asus-rog-strix-g15-g513ic-hn003-15-6-fhd-ryzen-7-4800h-16gb-512gb-rtx3050-4gb-black

 
Link to post
Share on other sites

Sprawdzalem tez juz ten temat, odpalaja sie na dedykowanej.
Dla testu wlaczylem mu tez Wiedzmina 3 na ustawieniach ultra, gra chodzi ale troche ja przycina. Grafika wtedy nagrzala mi sie do 80-90 stopni.
Czy to jest normalne, kiedy juz 7 letnia gra, nawet na najwyzszych ustawieniach sprawia problemy nowemu sprzętowi za tą kwote?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...