Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję wylutowanego gniazda Socket 7 lub uszkodzoną płytę główną z tą podstawką w celu jej pozyskania. Nie widziałem odpowiedniego działu w kategorii Retro więc ogłoszenie zamieszczam tutaj. Cena raczej do ustalenia indywidualnie. 

Pozdrawiam i czekam na oferty ;).

Link to post
Share on other sites

Choroba kiedyś miałem znajomego co w regale trzymał stare stare części komputerowa miał tam kilka płyt głównych jak go spotkam to zapytam czy po tych wiekach czasu nadal to trzyma czy postanowił w końcu posprzątać. Ja od siebie ze złomów sprawnych płyt mogę tylko na socket 775 zaproponować płytę :)

Link to post
Share on other sites

No właśnie ciężko coś znaleźć gdziekolwiek w całym necie a co dopiero na okolicy. W razie czego to ogłoszenie nadal aktualne, bo potrzebuję go do ASUS-a P5A gdyż ktoś zdemontował wierzchnią ramkę z otworkami wraz z dźwigienką i teraz nie ma jak zamontować CPU.

Link to post
Share on other sites
W dniu 6.02.2022 o 01:18, stachoo86 napisał:

Nie widziałem odpowiedniego działu w kategorii Retro więc ogłoszenie zamieszczam tutaj.

 

Jest tam odpowiedni wątek, tylko biorąc pod uwagę ilość dyskutantów w tamtym dziale to niewiele więcej osób ją zobaczy. Zapytaj może @dulu1- zdarza się, że się rozpędzi z suszarką i jakieś niedobitki mu w ręku zostają :D

Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, stachoo86 napisał:

No właśnie ciężko coś znaleźć gdziekolwiek w całym necie a co dopiero na okolicy. W razie czego to ogłoszenie nadal aktualne, bo potrzebuję go do ASUS-a P5A gdyż ktoś zdemontował wierzchnią ramkę z otworkami wraz z dźwigienką i teraz nie ma jak zamontować CPU.

Ustal sobie górną granicę cenową, często szukam w złomach allegro/olx jakiś ciekawszych fantów, jak co zobaczę to mogę zarzucić linkiem :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...