Skocz do zawartości

Monitor 22" 1680x1050 do gier


Recommended Posts

Witam

Planuję zakup monitora o o rozmiarze 22" i proporcjach ekranu 16:10, który przeznaczony będzie do gier. Oto moje typy:

 

LG Flatron W2220P

IIYAMA ProLite B2206WS

Asus VK222H

 

Który z tych monitorów będzie najlepszy dla gracza? A może polecacie coś innego?

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

LG Flatron W2220P, posiadam ów monitor i przyznam szczerze że za tą cenę rewelacja. Ma same zalety i jeden mały minus, pobór energii ale nie jest on aż tak wielki. W sumie nie jest to aż taka bolączka. A propos smużenia - jak go nie widzę w grach, wszystko jest cacy. Polecam zakup z morele.net:

http://www.morele.net/lg-w2220p-bf-30-dni-bezplatnej-gwarancji-na-badpixele-314968/

 

Mój komentarz:"Z pozoru może wydawać się wielki jednakże zajmowana przestrzeń okupiona jest samymi zaletami (regulacja w pionie i poziomie, pivot). Na razie pojawił się jeden wypalony piksel w mało strategicznym miejscu, aczkolwiek muszę się dowiedzieć na jakiej zasadzie odbywa się gwarancja na "zero bad pixel przez 30 dni". Kolory są niesamowite w porównaniu do TN, przydałby się kalibrator aby w pełni wykorzystać potencjał matrycy. Kąty widzenia są o niebo lepsze, można w końcu oglądać filmy i TV na leżąco. Czerni troszkę srebrzy ale w bardzo ciemnych scenach. Przyznam że nie wiele lepiej jest w matrycach TN. Ogólnie polecam po przesiadce z samsunga 223BW jestem zadowolony. Jedynie ten wypalony piksel troszkę denerwuje ale rzadko kiedy można go zauważyć w codziennej pracy, nie rzuca się aż tak w oczy.

Plusy:

 

- kolory (matryca 8-bit),

- kąty widzenia,

- menu OSD,

- matowa obudowa i ekran,

- regulacja kąta położenia,

- wyjście HDMI,

Minusy:

 

- pobór energii,"

 

Wypalony piksel w ogóle mi nie przeszkadza, mogłem zwrócić na gwarancję ale nie chciało mi się czekać na nowy.

Polecam obejrzeć filmik:

Ów dell z filmiku jest na tej samej matrycy co ten LG, a podobnego samsunga posiadałem tylko mniejsza matryca (223BW). Teraz ten monitor jest jeszcze tańszy niż ja kupowałem, nic innego jak tylko brać póki tanio.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...