Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam
Planuje zakup tych słuchawek głównie do grania.
Aktualnie moja płyta ma z integrowany dźwięk ALC1200.
Rozumiem że taki Asus Xonar D2 oraz Tooping L30, wyciśnie z tych słuchawek dobry dźwięk w grach ??
 
 
 
 
Dt w wersji 250Ohm to podłe słuchawki pod względem napędzenia ich L30 jest dość mocną ale gdzieś mi się rzuciło w oczy że pierwsze rewizję liniały zjadać słuchawki jeśli dobrze pamiętam...

Napewno fajnym rozwiązaniem do nich był by topping dx3pro+ dobre źródło mocny wzmak brak problemu ze szpinakiem tego kablami...

Wszystko zaleczy jakie masz oczekiwania. Przed zakupem radził bym jednak posłuchać tego.

Słuchawki są dobre i chwalone w recenzjach tylko nigdy nik nie patrzy że recenzenci opisują je jak są wpięte do minimum 4x droższych sprzętów
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, bleck55 napisał:

Dt w wersji 250Ohm to podłe słuchawki pod względem napędzenia ich L30 jest dość mocną ale gdzieś mi się rzuciło w oczy że pierwsze rewizję liniały zjadać słuchawki jeśli dobrze pamiętam...

Napewno fajnym rozwiązaniem do nich był by topping dx3pro+ dobre źródło mocny wzmak brak problemu ze szpinakiem tego kablami...

Wszystko zaleczy jakie masz oczekiwania. Przed zakupem radził bym jednak posłuchać tego.

Słuchawki są dobre i chwalone w recenzjach tylko nigdy nik nie patrzy że recenzenci opisują je jak są wpięte do minimum 4x droższych sprzętów

Nie mam dużych oczekiwań (audiofilem nie jestem), chciałbym w grach poczuć tą moc dźwięku przestrzennego. Od czasu do czasu oglądnąć film, posłuchać muzyki.

No to DAC topping dx3pro, bądź jak kolega niżej pisał FiiO K5 amp, byłby dobry dla tych słuchawek.

A co do karty muzycznej, to Asus Xonar D2 będzie dobry ?? Piszę dlatego o tej karcie, bo używki można wyrwać za 200-250 zł

Powiem szczerze że DAC-a też bym przygarnął używanego z lekką gwarancją.

Edytowane przez mnetzimny
Link to post
Share on other sites
Nie mam dużych oczekiwań (audiofilem nie jestem), chciałbym w grach poczuć tą moc dźwięku przestrzennego. Od czasu do czasu oglądnąć film, posłuchać muzyki.
No to DAC topping dx3pro, bądź jak kolega niżej pisał FiiO K5 amp, byłby dobry dla tych słuchawek.
A co do karty muzycznej, to Asus Xonar D2 będzie dobry ?? Piszę dlatego o tej karcie, bo używki można wyrwać za 200-250 zł
Powiem szczerze że DAC-a też bym przygarnął używanego z lekką gwarancją.
Pro + jak już one są nowe z używek jedna do tej pory widziałem na mp3forum 850
Link to post
Share on other sites

A jeśli zamiast Xonar-a D2 oraz DAC-a, zakupił by Asus-a Essence stx II ??

Używkę idzie dużo taniej kupić, niż DAC-a + Xonar-a D2.

Tak jak pisałem, oczekiwań nie wiadomo jakich nie mam.

Chciałbym się cieszyć dźwiękiem przestrzennym z gier, od czasu do czasu posłuchać muzyki, i oglądnąć film.

Link to post
Share on other sites
A jeśli zamiast Xonar-a D2 oraz DAC-a, zakupił by Asus-a Essence stx II ??
Używkę idzie dużo taniej kupić, niż DAC-a + Xonar-a D2.
Tak jak pisałem, oczekiwań nie wiadomo jakich nie mam.
Chciałbym się cieszyć dźwiękiem przestrzennym z gier, od czasu do czasu posłuchać muzyki, i oglądnąć film.
Miałem AIM SC 808 i z dt 990 tak średnio dawał sobie radę.

A po co ci dac plus xonar sam dac ci wystarczy
Link to post
Share on other sites
Rozumiem że DAC Tooping DX3 Pro+ plus Integra ALC1200 wystarczy ??
 
 
 
Łączysz się po USB integra ci nie potrzebna ani żadna inna kartę chyba że nasz optyka w płycie to można się optykiem podpiąć
Link to post
Share on other sites
W dniu 31.01.2022 o 10:46, mnetzimny napisał:

Rozumiem że taki Asus Xonar D2 oraz Tooping L30, wyciśnie z tych słuchawek dobry dźwięk w grach ??

Tak, byłby już dobry .W dodatku Xonar D2 bardzo ładnie by się zgrał z DT990. To była pierwsza dźwiękowa karta Asusa która wnosiła jakoś HIFI w PC audio .Creative w tym czasie miało znacznie gorsze karty i w dodatku droższe. Jednak osobiscie proponuje udać się od razu Tooping DX3 Pro+ .Będziesz miał lepszą scenę,przestrzeń dynamikę,detale, aczkolwiek i od razu dużo wysokich tonów.To trzeba mieć na uwadze. Jako alternatywę zawsze proponuję Philips Fidelio X2HR, ze względu na trochę mniej techniczne brzmienie jak DT990.

12 godzin temu, mnetzimny napisał:

A jeśli zamiast Xonar-a D2 oraz DAC-a, zakupił by Asus-a Essence stx II ??

STX 2 ma zdecydowanie za wysoką cenę. To już taki pułap cenowy, że się idzie w wzmacniacze słuchawkowe, a nie karty dla nerdów komputerowych, którzy nie słyszeli, że są dużo lepsze możliwości muzyczne dla swojego komputera.

Edytowane przez adivxv
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...