Skocz do zawartości

i5 10400f czy i5 11400f


Recommended Posts

r1023 Trzeba mieć też niezgorszy słuch.Nawet na moich pierdziawkach Logitech X-530 dało się troszkę usłyszeć  lepszą separację instrumentów na nowszej integrze ,no ale ja już w tym temacie trochę siedzę i zauważyłem, ze z czasem słuch bardziej się wyrobił.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

 

3 godziny temu, Overclock666G napisał:

Tylko mój cały komentarz nie dotyczy tego co wyżej tylko tego że nie rozumiem jak można za kartę dźwiękową bulić 250zł skoro na bazowych podzespołach się oszczędza.

 

W dniu 1.02.2022 o 13:22, michaldroszcz napisał:

Zostawię sobie pewnie tego MSI bo taniej o prawie połowę ale ciekawi mnie różnica w jakości dźwięku kodeków acl1200 w Asus i ALC897 w MSI.

 

 

 

Chyba nie zrozumieliście Overclock666G

Tutaj jest mowa o codekach dzwięku z płyt głównych.Faktycznie,jak miałbym wybierać osobiście i zależało mi w miarę dobrym dzwięku,też bym dopłacił do droższej płyty by mieć ALC1200 niż 897 którego już całkiem słuchać się nie da i przy okazji nie zawalać slot o dodatkową kartę.

Propozycje w postaci dodatkowej karty dźwiękowej za 300zł do taniej płyty nie bardzo widzę gdyż możemy pójść dalej i kupić sobie DAC itd .Tutaj powinniście podpytać autora co z czym i za ile,gdyż nic więcej o podejściu audiofilskim nie napisał a wy się kłócicie o rozwiązanie,które lepsze waszym zdaniem.  :)                                                                                                                           

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat kart dźwiękowych przy okazji. Ja żadnym audiofilem nie jestem, w ogóle nie gram na słuchawkach, mam głośniki Logitecha 2.1. Do tej pory miałem płytę z kodekiem alc892 więc pomyślałem, że przy okazani zmiany może kupię coś lepszego ale sparzyłem się na Z590 Aorus Ultra, który miał alc4080 i coś z nim było nie tak bo albo szumiało coś albo dźwięk nie synchronizował się z obrazem. Płytę zwróciłem i kupiłem Z590 Asus Tuf gaming na alc1200 po czym po kilku dniach nadarzyła się okazja i kupiłem MSI B560A- Pro za 370zł. Jedną muszę zwrócić więc postanowiłem przycebulić i zostawić MSI bo do 11400f nie potrzebuje nic więcej. Szkoda mi tylko kodeka więc zapytałem o dodatkową kartę.  Odnośnie Sound Blastera zapytałem od tak, bo akurat gdzieś o nim czytałem. Zastanawiam się, czy nie kupić na olx używanego Xonara DX z gwarancją za 130zł tylko czy przy tym acl897 i głośnikach 2.1 ma to sens? Czy sterowniki do tych kart jeszcze są wydawane? Gram praktycznie wyłącznie w WoT i WT i gry RPG.

Edytowane przez michaldroszcz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...