Skocz do zawartości

Karta używana z allegro


Recommended Posts

Na olxach i za 800-850zł te RXy 570 4GB. Można też próbować RXa 470 podbić biosem do 570, ale tylko te z dobrym chłodzeniem dają radę.

Ale to kombinowanie. Jak ktoś chce na spokojnie mieć coś pewnego to za tysiaka 1060 3Gb nie jest zły.

A czy aukcja jest legitna tego nikt Ci nie powie. Moim zdaniem wygląda okej, konto 9 lat, sporo sprzętu, do tego dodane testy np OCCT. Ale pewności na 200% w internecie z używek to nigdy nie ma :)  Na siłę mógłbyś poprosić jeszcze o furmarka 10 minut i to tyle.

 

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites

99.9 to dosyć mocno zawyżone . Ale na pewno spory jest odsetek takich kart . 

Miałem dwa rxy470 i jednego 570 . Wszystko kupowałem używane bez pudełek .  Miałem je  dość długo i to nie były szroty . To były piękne czasy , gamingx lub strix za 300zł i to nawet z allegro . 

Zresztą na kartach 4gb już chyba dawno się nie kopie . Mogę się zgodzić że 1060 3gb jest bezpieczniejszym wyborem . 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
41 minut temu, jakub1t napisał:

99.9 to dosyć mocno zawyżone . Ale na pewno spory jest odsetek takich kart . 

Miałem dwa rxy470 i jednego 570 . Wszystko kupowałem używane bez pudełek .  Miałem je  dość długo i to nie były szroty . To były piękne czasy , gamingx lub strix za 300zł i to nawet z allegro . 

Zresztą na kartach 4gb już chyba dawno się nie kopie . Mogę się zgodzić że 1060 3gb jest bezpieczniejszym wyborem . 

 

Za 300, czy za 400zł można jeszcze by zaryzykować. Ale wydając tysiaka, lub kwotę w jego okolicach wolę już wybrać kartę nieco słabszą, która praktycznie nigdy nie była wykorzystywana do kopania (wersja 3GB).8-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...