Skocz do zawartości

Problem z dźwiękiem na płycie MSI Z590-A PRO.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez EvenQ,

Recommended Posts

Witajcie, mam problem z dźwiękiem na płycie głównej MSI Z590-A PRO. Mianowicie jak zainstaluje sterowniki to przez pewien czas jest OK, ale jak np. zresetuje PC lub np. włączę go dzień później to tego dźwięku nie ma. Jak nie mam dźwięku to filmiki na youtube chodzą jakby w zwolnionym tempie, wtedy też w ustawieniach dźwięku system łapie zwiechę.... Nie mam pojęcie od czego to może być, próbowałem kombinacji ze sternikami itd, ale to nic nie daje. Pozdrawiam was kochani. 

Link to post
Share on other sites

Napewno masz dobre sterowniki ?

 

To jest do karty dzwiękowej twojej płyty - i jest to najnowszy sterownik.

 

Realtek HD Universal Driver
Wersja
6.0.9257.1
Data publikacji
2021-12-02
Rozmiar pliku
52.89 MB
 
Do ściągnięcia w oficjalnej strony MSI.
 
zobacz też w biosie czy karta dzwiękowa jest właczona.
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie
7 minut temu, pawluto napisał:

Napewno masz dobre sterowniki ?

 

To jest do karty dzwiękowej twojej płyty - i jest to najnowszy sterownik.

 

Realtek HD Universal Driver
Wersja
6.0.9257.1
Data publikacji
2021-12-02
Rozmiar pliku
52.89 MB
 
Do ściągnięcia w oficjalnej strony MSI.
 
zobacz też w biosie czy karta dzwiękowa jest właczona.

Wszystko przerabiałem. Podczas instalacji uruchamia się deinstalator realteka i w kółko po resecie uruchamia się deinstalator. Jak coś robię inaczej to wyskakuje w menedżerze urządzeń kod 10 i tak w kółko.. Jak się uda coś fartem zrobić to dźwięk jest do zresetowania PC i później znów go nie ma. :(

Można zamknąć temat, wczoraj przeinstalowałem system i po formatowałem wszystkie dyski. Zainstalowałem po kolei sterowniki i jak na razie dźwięk jest. W razie "W" i kolejnych problemów pozbędę się jej w cholerę. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc. 

Można zamknąć temat, wczoraj przeinstalowałem system i po formatowałem wszystkie dyski. Zainstalowałem po kolei sterowniki i jak na razie dźwięk jest. W razie "W" i kolejnych problemów pozbędę się jej w cholerę. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...