Skocz do zawartości

Recommended Posts

§  Budżet: ~250zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: Rival (identyczna jak rival 300)

§  Jaką masz obecnie podkładkę: razer gholiatus speed

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 400

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: 70cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Głównie mysz wybierana pod CS:GO, inne fpsy

§  Ile przycisków używasz w myszce:4

§  Chwyt: palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-2-2

§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: 21cm jeśli dobrze zmierzyłem :3

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: mysz ma już z 5 lat, jest dość rozklekotana, a takiego samego modelu praktycznie nie da się dostać

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): często mam basen na ręce dlatego chciałbym coś co można pewnie chwycić

 

Hej, szukam jakiegoś następcy poczciwego SS Rivala, mysz jest dośc stara i mocno zjechana. Zastanawiałem się nad rivalem 310 ale obawiam się, że może być nieco za mała, co prawda to tylko kilka mm ale nie mam nawet gdzie przymierzyć do niej ręki :P Szukam czegoś nowszego, testowałem razer deathaddera v2, ale no nie podpasował mi za bardzo, drugą testowaną była LIX plus, gdzie nadal była dla mnie za mała. Fajnie, jak by myszka była nieco lżejsza i najlepiej bezprzewodowa. W Rivalu podobało mi się to, że miała taki wysoki grzbiet przez co myszka a może i ręka idealnie mi się wyprofilowała a sam chwyt był cudowny (: 
Zastanawiam się, czy jest sens szukania czegoś nowego, co spełni moje oczekiwania, czy po prostu zamówić z chin jakieś ostatnie sztuki (w Polsce już nie dostępna)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...