Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

Hej niedawno złożem komputer nie są to najnowsze podzespoły 

I3 2100(procesor)

Radeon HD 7850 (karta graficzna)

8gb ram ddr3 1600mhz

Zasilacz slientiumpc 650 wat

120 GB ssd i 250gb hd

Mój problem polega na tym że podczas zwykłego przeglądania internetu nic się nie dzieje ale kiedy zacznę grać w gry po jakiś 20 - 60 minutach ekran się zawiesza i czasami są to niebieskie pasy czasami zielone itd a z słuchawek słychać buczenie jedyne co pomaga to ręczne ponowne włączenie komputera system to Windows 10 a sterowniki są zainstalowane dodam że temperatura gpu w trakcie grania to około 56 C i obciążenie gpu to około 30-60 % a cpu 99% bardzo proszę o pomoc bo jest to bardzo uciążliwe i sam nie wiem co robić i co wymienić z góry dziękuję za pomoc

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Dominikx123 napisał:

kiedy zacznę grać w gry po jakiś 20 - 60 minutach ekran się zawiesza i czasami są to niebieskie pasy czasami zielone itd a z słuchawek słychać buczenie jedyne co pomaga to ręczne ponowne włączenie komputera

Wygląda na uszkodzoną pamięć karty graficznej. Spróbuj obniżyć jej taktowanie w sterownikach albo w MSI Afterburner.

Link to post
Share on other sites
54 minuty temu, BlackCoffe napisał:

Daj całe okno. To jest pod obciążeniem?

zrobiłem kilka bo nie wiem zbytnio jak to rozciągnąć i tak było to robione w trakcie grania

Zrzut ekranu (9).png

Zrzut ekranu (8).png

Zrzut ekranu (10).png

Zrzut ekranu (11).png

Zrzut ekranu (12).png

Zrzut ekranu (13).png

1 godzinę temu, zbiku90 napisał:

Wygląda na uszkodzoną pamięć karty graficznej. Spróbuj obniżyć jej taktowanie w sterownikach albo w MSI Afterburner.

na ile mhz mam to obniżyć?

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Dominikx123 napisał:

na ile mhz mam to obniżyć?

Tego to ci nie powiem. Jak wywala się dopiero po 20-60 minutach to może i 50mhz wystarczy.

 

46 minut temu, BlackCoffe napisał:

trochę mnie niepokoi napięcie na linii 12V

Mieści się w normie i nie ma dużego rozrzutu, także raczej nie ma co się tym martwić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...