Skocz do zawartości

Realtec audio high definition - brak reakcji na equalizer


Recommended Posts

Witam

Ostatnio chciałem troszkę pozmieniać tony dźwięku w oprogramowaniem realteca i okazało sie ze w ogole nic sie nie dzieje po zmianie korektorem dzwieku wbudowanym w sterowniki. Za czasów jak miałem kino domowe połączone kablem cyfrowym to z tego co pamiętam wszystko działałalo, teraz mam tylko kablem hdmi pod tv wpięte..czy to jakaś różnica ? 8440af34db3300be7252afd57a316a70.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, nitomen napisał:

 

Witam

Ostatnio chciałem troszkę pozmieniać tony dźwięku w oprogramowaniem realteca i okazało sie ze w ogole nic sie nie dzieje po zmianie korektorem dzwieku wbudowanym w sterowniki. Za czasów jak miałem kino domowe połączone kablem cyfrowym to z tego co pamiętam wszystko działałalo, teraz mam tylko kablem hdmi pod tv wpięte..czy to jakaś różnica ? 8440af34db3300be7252afd57a316a70.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Oo

 

przecież przez HDMI dźwięk idzie z źródła w formacie niezmienionym - tzn. pomija k muzyczną, zatem cokolwiek sobie w realteku nie ustawisz, nie będzie miało znaczenia, bo nie może mieć znaczenia

 

spójrz - korygujesz głośniki / słuchawki analogowe, a nie HDMI audio

 

TV odbiera dźwięk i dekoduje sygnał mono stereo, dts, dolby czy co tam aktualnie wychodzi z hdmi

 

 

 

9 minut temu, zbiku90 napisał:

Kino domowe czy komputer czy jedno i drugie. Najlepiej rozrysuj jak to jest podpięte.

 

po co ma rysować? rysunek nic nie zmieni

 

PC (HDMI-out) <====> TV(HDMI-in)

Edytowane przez geforce_tm
rysunek
  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...