Skocz do zawartości

Jakie słuchawki dokanałowe TWS , DO 1300ZŁ


Recommended Posts

Na yt Kenneth Tanaka testował latency TWSów. Zmienił telefon na Poco X3 i nagle opóźnienia znacznie większe względem poprzedniego telefonu.

Na innych słuchawkach z tym samym telefonem problem opóźnień wystąpił?

Link to post
Share on other sites
W dniu 20.12.2021 o 21:02, bleck55 napisał:

Ja mam ldac w audeze MOBIUS i podpięte pod tv zero opóźnień. Przy tel i quality opóźnienie jest widoczne

Mam nadzieje że poprawią to w aktualizacji , bo same w sobie są super Liberty 3 Pro, moim zdaniem dźwięk dużo lepszy od Sony, tylko te opóznienia. Znowu Sony podpięte pod TV przerywają mi , a Liberty działają poprawnie.

Link to post
Share on other sites
Mam nadzieje że poprawią to w aktualizacji , bo same w sobie są super Liberty 3 Pro, moim zdaniem dźwięk dużo lepszy od Sony, tylko te opóznienia. Znowu Sony podpięte pod TV przerywają mi , a Liberty działają poprawnie.
No ja mam poco X3 z niczym innym nie testowałem znaczy grały z V30 ale filmów nie oglądałem to nie pamiętam jak to banglało ja słucham muzy tylko to mi to lata szczerze mówiąc.
Mam buds pro i z tv siedząc 3m od tv też potrafią przerwać od czasu do czasu na niecała sekundę lub zatrzeszczeć z tel nie ma takiego problemu wcale spokojnie 30 metrów zasięgu.

Mobiusy na tv mi anirazu nie przerwały
Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, FreeQ napisał:

A testowałes na innym tel? Ja pamiętam miałem podobną sytuację. Zero problemów na LG V50 a problemy pojawiały się na Xiaomi mi11i.

To samo trzeszczenie mam na Liberty 3 Pro co i na Sony wiec tu raczej wina Xiaomi.

W dniu 20.12.2021 o 22:53, FeX napisał:

Na yt Kenneth Tanaka testował latency TWSów. Zmienił telefon na Poco X3 i nagle opóźnienia znacznie większe względem poprzedniego telefonu.

Na innych słuchawkach z tym samym telefonem problem opóźnień wystąpił?

no właśnie problem jest taki , że u mnie w domu wszyscy mamy Xiaomi, ale tak czy siak zostanę przy tych słuchawkach na dłużej , z biegiem czasu grają co raz lepiej , telefon i tak niedlugo zmienie.

Edytowane przez GALAXYZ
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...