Skocz do zawartości

Windows 11 - Temat zbiorczy. Wrażenia, wątpliwości, problemy, porady


Recommended Posts

Migracja z powrotem na w10, a11 mnie irytuje z tym pokaż więcej opcji, system jako tako ok, ale jak odaplilłem cs 1.6 to mam 15 - 20 fps więcej na 10 niż na 11 to jeszcze nie czas na 11 za dużo wysypów mimo że u mnie działaj ok ale, wolałem wrócić na stabilnego w10, i wam też polecam na razie zostać wspracie do 2025 wiec jeszcze szmal czasu w tym czasie to już pewnie 12 wyjdzie.

Edytowane przez lukasz272015
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A z takim piraconym kluczem z np. tego gvgmall czy innego tego typu będzie działać czy to jest klucz, który jest sprzedawany tysiącom użytkowników i prędzej czy później jest blokowany? I system przestaje się np. aktualizować, bo wywala, że klucz jest już użyty, albo system nielegalny itd. Wiesz może?

Link to post
Share on other sites
2 minuty temu, Daniel_ napisał:

A z takim piraconym kluczem z np. tego gvgmall czy innego tego typu będzie działać czy to jest klucz, który jest sprzedawany tysiącom użytkowników i prędzej czy później jest blokowany? I system przestaje się np. aktualizować, bo wywala, że klucz jest już użyty, albo system nielegalny itd. Wiesz może?

Ja 11 aktywowałem kluczem z 10 i działało wszystko ok z aktualizacjami, jak kupisz w sklepie z pudełkiem ale tak jak pisałem koszt 500 zł plus to masz pewność że masz orginalny klucz i pozyskany system czyli box pudełko w raz z płytą najlepiej, pełno masz taki systemów np media expert rtv euro agd komputronik neonet itd ale tak jak pisałem kup ze sklepu jak chcesz mieć w 100 pewność ale te klucze co chodzą po 20 - 50zł też będą działać możesz też aktywować cmd taki system, ale jak kupujesz taki klucz z allegro czy innego sklepu to sprzedawca do niego płyty czy papieru ci nie wyśle https://key-soft.pl/Windows-10-Professional np 

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ja mam z gvg 10, i normalnie się zaktualizowała do 11.
Faktura przyszła na email.
Nawet microszrot oficjalnie nie twierdzi że to piraty czy coś, tylko dają wymijające odpowiedzi i zachęcają by kupić u nich za... 1200.
Niech idą na szczaw.
Wszystko co mam z gvg to już chyba i 5 rok działa i ma się dobrze.
Chce ktoś przepłacać, niech przepłaca.

Nawet jeśli to padnie za 10 lat, to i tak pewnie będzie trzeba już kupić Windowsa 20...

  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam -jak wyłączyć automatyczne aktualizowanie sterowników karty graficznej? Ogólnie chcę by syetem się aktualizował ale driverów niech mi nie rusza bo ostatnio wszystko się posypało po takim update (Radeon 6750 XT)-dzięki!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jak w windows 11 jakoś zagospodarować sobie ten widget w dolnym lewym rogu?

interesuje mnie tylko sensowna prognoza pogody dla mojego miasta

ruch na ulicach mojego miasta

kurs dolara

kurs euro

 

a MS wpycha mi jakieś pomponiki kozaczki i inne ścieki informacyjne pomimo,ze w zainteresowaniach mam dosłownie wszystko odznaczone.

Próbowałem manualnie blokować dostawców tych wiadomości jak np. wp.pl czy inne ale skasowałem ich w ten sposób ze 20 ale ciągle pojawiają się kolejne.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...