Skocz do zawartości

Bsod i zawieszanie się laptopa


Recommended Posts

1.i5 9300h/Gtx 1660 ti max-Q/8gb hyperX 2667mhz

2. Windows 10 

3.nic nie instalowałem ani nie aktualizowałem

4.windows defender

5.wymiana dysku/ wymiana kości RAM/aktualizacja bios do najnowszej wersji

 

Podczas intensywniejszego użytkowania laptopa,w pewnym momencie zawiesił się(całkowicie) i potrzebny był restart.od tego restartu laptop nie chce się uruchomic.

Podczas wczytywania windowsa ,na logo producenta laptop zawiesza się i trzeba znowu resetować.

Od czasu do czasu Windows załaduje się,ale pochodzi ze 2 minuty i znowu się zawiesza.

Również od czasu do czasu przy włączaniu,windows się załaduje ale od razu jest blad: Machine_check_exception, oraz whea uncorrectable error.

 

Raz już miałem taki problem i po formacie wróciło do normy.Dlatego bo tych błędach pomyślałem że może być problem z dyskiem i kupiłem nowy.jednal przy ukończeniu  instalacji wyskakuje niebieski ekran z błędem whea uncorrectable error.

Link to post
Share on other sites

Dziwna sytuacja,ponieważ dzisiaj postanowiłem zamienić dysk na inny i w tym celu wykreciłem baterie.okazalo się że jedna z czterech przedziałek spuchła,i zrobiła się miękka jak żelek.

 

Wyciągnąłem ja i już nie montowałem, włożyłem dysk że świeżym windowsem i problemy ustapily.dziwny przypadek.

 

Dzięki za zainteresowanie się temat do zamknięcia 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...