Skocz do zawartości

Strój kosmity z filmu "Kapuśniaczek"


Recommended Posts

12 godzin temu, BlackCoffe napisał:

[tak przy okazji, kiedyś Cię widziałam jak jechałeś Marszałkowską na linia 131 ;)]

Ja Ciebie chyba (nie jestem pewny na 100%) też, bodaj przy Wawelskiej. Jamnior był jak dobrze pamiętam w niebieskiej kurtce puchowej :rotfl: wyglądał mega zabawnie i dzielnie dreptał ze swoją interesującą Panią, która to zadbała o to by było mu ciepło :P

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 18.10.2021 o 17:15, Szarik napisał:

muszę przetestować słownictwo Gagatka na którymś z natrętów

Ostatnio ze znajomym wpadliśmy na genialny pomysł, żeby wozić się po mieście i robić pranki. Akurat jestem podobny do Gagatka, dlatego szukam właśni tego kostiumu. Chyba już na starośc zaczynam głupieć… %-)
 

 

W dniu 18.10.2021 o 17:15, Szarik napisał:

Udawałem już ukrainca ale przestało to działać.

Z udawaniem obcokrajowca to spoko sprawa jest, tylko trzeba jakiś bardziej egzotyczny język wybrać ;)
https://szkolajezyk.pl/kurs-jezyka-finskiego/

 

W dniu 19.10.2021 o 08:13, pendzel_3 napisał:

https://www.amazon.fr/Chaks-Déguisement-La-Denrée-Adulte/dp/B06X1BTNCH

 

ogólnie googlaj po francusku "La soupe aux choux costume"

 

Spoko, tylko pytanie jak z wysyłką do PRL? Z francuskiego amazona to chyba raczej ciężko będzie…

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, 030366 napisał:

Spoko, tylko pytanie jak z wysyłką do PRL? Z francuskiego amazona to chyba raczej ciężko będzie…

Nie no niby jest, zaloguj się wrzuć do koszyka i powinno potem być w opcjach, ostatnia szt została było dwie chyba.

 

image.png.554849ee3db3066030dbd75d31dc301e.png

 

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...