Skocz do zawartości

Poszukiwana płyta m-itx do ryzena 5600g.


Recommended Posts

Hej

 

Potrzebuję małą i solidną płytę formatu m-itx do Ryzenem 5600G, ogólnie komp ma być mały i podłączony pod TV.

Założyłem chipset b550, koniecznie płyta z wifi.

 

Najtańsza na chipsecie B550 to https://www.x-kom.pl/p/613674-plyta-glowna-socket-am4-asrock-b550m-itx-ac.html 

Czy nada się to jako solidna podstawa do kompa do zajęć codziennych i grania w mniej wymagające gry na tv?

 

Czy może jakieś inne które mają lepszy stosunek możliwości do ceny?

 

Link to post
Share on other sites

Miałem ten sam dylemat przy składaniu komputera multimedialnego do salonu, jednak cenowo chipset B550 był nie do zaakceptowania. Wziąłem Aorus Pro WFi ale na chipsecie B450, do moich zastosowań jest wystarczający.
Dwa miesiące temu zapłaciłem za nią 502zł.

Co zaś się tyczy AsRocka to miałem wcześniej w tym komputerze ich płytę i padły wyjścia wideo, w drugim kompie też mam AsRocka B550 pro 4 i mam dziwne restarty kompa i zaniki zasilania na USB, także nie mam dobrych doświadczeń z tym producentem.

Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, pandrzej napisał:

Hej

 

Potrzebuję małą i solidną płytę formatu m-itx do Ryzenem 5600G, ogólnie komp ma być mały i podłączony pod TV.

Założyłem chipset b550, koniecznie płyta z wifi.

 

Najtańsza na chipsecie B550 to https://www.x-kom.pl/p/613674-plyta-glowna-socket-am4-asrock-b550m-itx-ac.html 

Czy nada się to jako solidna podstawa do kompa do zajęć codziennych i grania w mniej wymagające gry na tv?

 

Czy może jakieś inne które mają lepszy stosunek możliwości do ceny?

 

 

asrocka bym unikał jak ognia,

 

jeśli chcesz to mam do sprzedania asus rog b550-i gaming, zakupiona w lipcu razem z asus rog z11 - będę wystawiał w weekend na allegrogo ponieważ nie mieszczę się w tej budzie z dyskami, i nie dopatrzyłem przed zakupem - nie ma optyka, a ja mam zestaw 5.1 po optyku. x570-i gaming też jest bez optyka.

Na płytę i budę są jeszcze 33 mce gw., zakupione w KOMPUTRONIKu - za płytę 800 za budę 600 - komplet pudełek i dodatków + faktura, na wszystkich szkłach jeszcze folia ochronna jest

rroogg2.png

rroogg.png

Edytowane przez geforce_tm
  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...