Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość effendi360

 

 

Eff, a jak tam u Ciebie chodzi Metro ??

 

Na 680 nie patrzyłem na 7970 powiem za dwie godziny...

 

 

 

ale czemu pozwalamy by stało się to tradycją?

 

Głosujesz portfelem, kupując czerwoną kartę - to sam na to pozwalasz.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

Nie ma to jak biadolić nad czymś czego jeszcze nie ma / nie miało się w ręce. (Zakładam, że większość z nas w Europie mieszka).

 

 

Ale mamy internet a w nim jak widać jest wersja próbna do pobrania bo z tego co czytam od kilku godzin to PEŁNOPRAWNY produkt, jeszcze światła dziennego nie ujrzał. Pewne kwestie, należy przemilczeć bo każdy wie jak jest. ;)



@janusz

 

Poczekaj aż przeczytasz mój "test" :D Szykuj kasę na gtxa :D

Link to post
Share on other sites

  1. ja nie grałem, lecz wczesniej w tym temacie były testy z zagranicznych portali na których wyraźnie HD 7870 zapewnia 16 fpsów, a GTX 460 zapewnia 20 fpsów, WTF, poza tym mamy internet i można przeczytać opinie tych co już grali 

 

w stanach już grane, wiec nie wiem czemu piszecie że nie ujrzalo światła dziennego

 

chyba że w usa mają inne radeony i inne sterowniki i inną wersje gry

 

do effendi, nie zmienie karty dla tej gry, nie po***ało mnie zeby ulegać tej chorej maszynie nakręcania biznesu, nie działa na radku bo to zaraz polece i dorzucę się tym chamom którzy to tak zaprojektowali do nowej limuzyny, po moim trupie, prędzej kupie pegazusa i zaczne grać znów w contre

 

po prostu ani twórcy metra ani nvidia na mnie nie zarobią i cześć

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

ja kupiłem kartę na którą mnie było stać, rozumiem, że musze obcinać detale, nie zależy mi na full ultra, ale jeżeli karta 2x słabsza od mojej zapewnia w danej grze więcej fpsów, to już nie jest przypadek tylko właśnie działanie celowe po to by matołki już leciały po super karte od zielonych za jedyne 1200 zł łooo, włącze metro i se pogram, ja nie muszę w to grać, bo mam swoje lata i nie jest to priorytet, acz ceniłem 2033, i miałem nadzieje na miły wieczór albo dwa z sikłelem, ale bez przesady w 16 klatkach to nie będę grać:)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@janusz

 

To zastanów się co piszesz głosząc, że ktoś komuś zapłacił, żeby gra chodziła lepiej na jednej karcie a na drugiej gorzej. Testuję ostro od tygodnia radka i widziałem już ponad 40 gier na nim, które widziałem też na nv i nowe metro, to nie jest pierwszy taki kwiatek więc... przestań pieprzyć...

Link to post
Share on other sites

Rwę boki, jak w dzień premiery TR lepiej "latał" na AMD (tzn. na AMD dało się grać), to posiadacze AMD zaczęli ironicznie docinąć posiadaczom NV, pieprzyć bzdury o "nowej erze grania"...

 

Jak z Metro jest odwrotnie, to są płacze jak na żydowskim pogrzebie. 

 

Więc napiszę jako osoba postronna (u mnie ciągle jest coś innego w budzie), z lekką nutką ironi ... cieszę się że akurat teraz mam GTX'a, bo na tej grze mi zależało :) 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

ale bez przesady w 16 klatkach to nie będę grać

 

Chciałbyś ;)

 

Very High, teselacja na normal, ssaa x2, af x4 - prawie cały czas jest około 45 fps'ów, ale zdarzają się dropy w okolice 15. I to nie podczas jakiejś rozróby tylko na przykład po odwróceniu głowy w kierunku źródła światła.

 

Dodatkowo cienie i oświetlenie potrafią sypnąć takim babolem, że aż oczy bolą.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem trochę tego całego szumu - tzn. co na kartach AMD nie będzie grywalna czy co ? Przecież takie historie są już od kilku lat to co ludzie mają mieć w domu dwie karty ("czerwoną" i "zieloną") i na przemian wymieniać żeby im gra trochę lepiej "chodziła" ? 

 

Tak owszem zawsze można powiedzieć: "no dobra ale te kilka klatek nieraz decyduje o tym czy gra jest na tyle płynna aby można w ogóle grać"- jednak w przypadku jeżeli ktoś ma jakiegoś "crapa" a nie kartę to czy będzie miał 10 czy 15 fps'ów to chyba wielkiej różnicy mu nie zrobi.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Options: Resolution: 1920 x 1080; DirectX: DirectX 11; Quality: Very High; Texture filtering: AF 16X; Advanced PhysX: Disabled; Tesselation: Not supported; Motion Blur: Normal; SSAA: ON;

 

  • Average Framerate: 30.00
  • Max. Framerate: 68.71
  • Min. Framerate: 11.08
Link to post
Share on other sites

Pewnie będzie powtórka z TR, tylko tym razem to posiadacze kart od czerwonych będą musieli poczekać.

 

Nie widzę absolutnie żadnych powodów, by się tym faktem jakoś specjalnie podniecać, a zwolennicy spiskowej teorii dziejów jak zwykle są czujni i jak zwykle dostarczają mi wiele radości.

 

Pytanie do posiadaczy 7970 - jakie macie użycie GPU, bo u mnie nie przekracza 80% ? Rdzeń podbity do 1150 MHz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...