Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Amd musi chyba wydać jakieś stery bo teoretycznie działa dobrze na najwyższych detalach z wyłączonym ssaa. Jest dziwny problem z oświetleniem gdzie bez względu na poziom ustawień graficznych, fps spada do ok 18 klatek. Poza tym widać czasem błędnie wyświetlające się cienie:
http://img21.imageshack.us/img21/3201/metroll2013051414172654.jpg
 

Edytowane przez Fikuzi
Link to post
Share on other sites

Tymczasowym rozwiązaniem jest wymuszenie DX9 zamiast DX11:

http://pcgamingwiki.com/wiki/Metro:_Last_Light#Shadow_corruption_with_7xxx_AMD_GPU

 

 

Odpal crysisa 3 na kompie z 2007  :D

Biorąc pod uwagę, że na PS3 gra nie ma nawet 1024x720 (jest do tej rozdzielczości skalowana), leci na maksymalnie 30 klatkach, DX9 zamiast DX11, gorsza odmiana AA itp, to nie wiem czy to by było takie trudne.

Edytowane przez Numik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli płynnie w metro pogramy za kilka lat :D

Ty nie za kilka, Twój komp pociągnie metro w max detalach płynnie, nvidia nie ma tego problemu

 

tak czekałem na tą gre, a już wiem że na kartach AMD jest niegrywalna praktycznie niezależnie od ustawień, są te dropy fps i pewnie nikt palcem nie kiwnie żeby to naprawić, w metro 2033 wystarczyło zjechać na high, dać dx 10 i się grało w 60 klatkach:/ dziękuję AMD i twórcom metra bo pewnie też nie chciało im się pod radki robić!!! dzięki wam nie pogram sobie w tą grę

 

http://www.pcgameshardware.de/Metro-Last-Light-PC-235304/Tests/Metro-Last-Light-Benchmark-Test-1069286/

bez jaj, gtx 460 bije 7870.... haha

Link to post
Share on other sites

W 2033 ADM miało przewagę a teraz całkowicie dostaje po pysku? I pomyśleć, że jeszcze 2 dni temu zastanawiałem się czy nie zmienić karty na czerwoną :)

Zbyt wiele gier wychodzi niedorobionych, zdecydowanie zbyt wiele

Link to post
Share on other sites

no ja słyszałem że cały pierwszy lewel na lagu od kumpla który już gra, ma taki sam sprzęt jak ja tylko ma lepszą jeszcze grafe, więc nie wiem, chyba się nie skuszę aaby próbować



jeszcze pożyczyć ograć mogę, ale nie wiem czy chce się denerwować

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

Ejjj, panowie. Premiery jeszcze nie było a Wy narzekacie na optymalizacje? Kilka dni i wyjdzie patch + nowe beta stery i wszystko ruszy z kopyta. Tak było z FC3, C3, TR, wymieniać dalej? 

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

e masakra jakaś, to jest zagrywka zielonych chyba, bo nieźle musieli dać w łape twórcom metra za tak karygodne olanie użytkowników kart AMD, przecież nawet w wymaganiach oficjalnych nie ma słowa o kartach AMD, cała ta historia że jak kupisz nvidie to metro za free dostaniesz, wygląda jakby ludzie tworzący i testujący tą gre ani raz jej nie włączyli na radeuszu

Link to post
Share on other sites

 

 

Wymieniaj

 

Wszystko, zaczęło się kiedy 3Dfx wypuścił patche do TR i Quake jak wszyscy pamiętamy wtedy to mieliśmy pełne 30FPS w trybie sprzętowym. Następnie sławetne patche dla Unreal'a umożliwiające grę w openGL i D3D, do dziś pamiętam te bump mapy na teksturach. Po 2000 liczył się każdy MHz przy podkręcaniu C300A i TNT aby Q3 jako tako chodził nie mówiąc już o patcha'ch i sterach wyczekiwanych na CD od CDA czy Reseta. A potem... 

 

@effendi360

@mroczny85

 

Mnie nie zagniesz, mogę tak cały wieczór. Tylko po co? 

Link to post
Share on other sites

Nie wiedzieć czemu Last light wydaje mi się o wiele ciekawszy niż poprzednia część, w którą pograłem może z godzinkę i wywaliłem. W tym roku miałem drugie podejście i też szybko poleciało do kosza. Oby w miarę szybko pojawiły się jakieś poprawki :) Zabawny był bug jak Artiem siedział przy stoliku z Pawlem. Jego kieliszek "lewitował" (kilkadziesiąt cm od dłoni) ale to akurat pierdoła ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...