Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Gość usunięty

Jeszcze to (zawiera komentarz programisty) -

 

http://youtu.be/-VFuFm_gIOc

http://www.youtube.com/watch?v=FLTcAZon5H0

 

Mam nadzieję, że poziom rozgrywki nie będzie bardzo wysoki i na łatwiejszych gra nie będzie ekstremalnie trudna.

 

Ale niestety... a może stety... 14 maja. Oczywiście - w PL jak zwykle z poślizgiem tj. 17 maja. Miesiąc czekania ;)

Link to post
Share on other sites

Jedynka na hard była bardzo trudna. Wystawiało się palec od buta i kolesie trafiali z końca ekranu. Ginąłem niemiłosiernie dopóki nie zmieniłem taktyki. Skradanie, hit and run, skradanie... i poleciało jakoś do końca :)

 

Oby dwójka była... równie denerwująca :)

Link to post
Share on other sites

Według mnie to te wymagania podane na benchmarku to jakaś kpina, gra która będzie działać na xboxie i ps3 i będzie wyglądać całkiem dobrze do gry w maxymalnych ustawieniach będzie wymagać titana lub 690, dowcip roku. Gdyby było na next geny albo gdyby różnica była faktycznie miażdząca to bym zrozumiał. Niech się lepiej wezmą za optymalizację a nie się ośmieszają wymaganiami z kosmosu

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj wyszła kolejna książka z serii Metro - Korzenie Niebios. Akurat dobry wstęp do gry. @up Już z rok temu było wiadomo ,że gra będzie liniowa. W wywiadach producentów to wyszło. Mnie to jakoś nie przeszkadza. Jeśli ma być opowiedziana jakaś konkretna fabuła bez przerywników to chciał czy nie chciał gra musi być liniowa. Mie to w pierwszej cześci nie przeszkadzało.

Link to post
Share on other sites

Chłopina się trochę zdenerwował, że będzie musiał dopłacić 5$ za najwyższy tryb trudności. Zgadzam się z nim, że dodawanie trybu trudności jako coś ekstra to jest kpina w żywe oczy z graczy.

Złożyłem preorder bo cholera wie jak to w końcu wyjdzie z tymi dodatkami po premierze...

Link to post
Share on other sites

Mam gościa w subach :) Zabawny. Też się z nim zgadzam. Producenci zaczynają przekraczać niebezpieczną granicę.

 

Odnośnie gry to nie ma się co wahać. To nie Colonial Marines. Już po skrinach i filmach widać, że to będzie hicior. Preorderuje.

Link to post
Share on other sites

Mały rozrzut ocen:

 

 

GameTrailers - 9.1
IGN - 7.2
Videogamer - 7.0
Eurogamer - 7.0
GameSpot - 9.0
Destructoid - 7.0
Game Informer - 8.7
Machinima - 7.5
Polygon - 8.5
Edge Magazine UK - 8.0
Digital Spy - 4/5
Official Xbox Magazine UK - 8.0
Official PlauStation Magazine UK - 9.0
Canadian Online Gamers - 8.2
PlayStation LifeStyle - 8.0
Cheat Code Central - 4/5
The Escapist - 4.5/5
NowGamer - 7.0
GamesBeat - 8.3

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...