Skocz do zawartości

[MULTI] METRO - seria


Metro Exodus  

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość darkatraz

Ludzie może i głupie pytanie ale czy ktoś mógłby mi skserować "Ewangelia wobec Artema" ? Kumplowi pożyczyłem z "Uniwersum Metro 2033: Do Światła" i zgubił tą książeczkę. Teraz latam po sklepach bo tamtą mu oddałem, a kasę mi zwrócił. Jednak teraz nigdzie nie mogę dostać tej książki w wydaniu zawierającym tą ewangelię. Jest ona jedynie dostępna z Metro 2033 (gruba oprawa), a po co mi ta książka jeśli już ją posiadam.

 

Byłbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś z Was mógłby mi ją skserować :) :)

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Porcja nowych informacji:

 

Metro Last Light oficjalna data premiery na PC:

USA - 14 maja 2013

Polska - 17 maja 2013

 

Wymagania minimalne (potrzebne do komfortowej rozgrywki -30 FPS- na najniższych ustawieniach graficznych):

procesor dwurdzeniowy 2.2 GHZ

pamięć RAM 2 GB

karta graficzna z obsługą Shader Model 3.0 oraz minimum 512 MB Video Memory (GeForce 8800GT)

system operacyjny Windows XP 32-bit

Wymagania rekomendowane (potrzebne do komfortowej rozgrywki na ustawieniach high):

procesor dwurdzeniowy 3.0 GHZ lub dowolny czterordzeniowy

pamięć RAM 2 GB

karta graficzna z obsługą Shader Model 5.0 oraz minimum 1 GB Video Memory (zalecany GeForce GTX 480)

system operacyjny Windows Vista, 7 lub 8

Wymagania optymalne (potrzebne do komfortowej rozgrywki na ustawieniach very high):

procesor czterordzeniowy (Core i7 lub odpowiednik)

pamięć RAM 8 GB

karta graficzna z obsługą Shader Model 5.0 oraz minimum 1.5 GB Video Memory (zalecany GeForce GTX 680)

system operacyjny x64: Windows Vista, 7 lub 8

Link to post
Share on other sites

Do maksymalnych ustawień takie wymagania moim zdaniem są naturalne biorąc pod uwagę grafikę zaprezentowaną na gameplaych.

Do grania w max ustawieniach DX11 w FHD w pierwszą cześć gtx680 ledwo wystarczał.

Wyszedł nowy filmik.

Widać ,że raczej czasu z ponad rocznej obsuwy nie zmarnowali. Ale to się zobaczy w praniu. Już trochę ponad miesiąc i będzie można grać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...