Skocz do zawartości

Samoczynne wyłączanie się aplikacji. Android Realme 7 Pro


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez jempierozki,

Recommended Posts

Cześć. Mam bardzo denerwujący problem, który przeszkadza mi w korzystaniu z telefonu. Np podczas jazdy samochodem kiedy mam włączoną nawigację i spotify(czasem także inne aplikacje ponieważ dorabiam na taxi np. bolt driver i uber driver) w jednym momencie potrafią się wszystkie naraz wyłączyć i wyskakuje mi główny ekran. Kiedy włączę opcję w menu(tą gdzie mogę pousuwać działające aplikacje lub po prostu przejść na inną) one są dalej tam lecz kiedy kliknę na którąkolwiek ona uruchamia się od nowa. Na Internecie czytałem że ten błąd powoduje android system WebView. Próbowałem odinstalować aktualizacje lecz  nic to nie pomogło. Co mam zrobić żeby ten telefon normalnie działał?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

@AudiAWX próbowałem chyba już wszystkich opcji, nawet włączyłem tryb wysokiej wydajności i dalej to samo...
@effendi3GO wystarczy to wgrać i będzie śmigać? Czy coś trzeba będzie jeszcze zrobić? Nigdy nie wgrywałem czegoś takiego na telefon. A też z tego co widzę tam dużo jest tych romów na android 11 a ja mam na tel android 10(chyba w polsce dla tego modelu jeszcze nie ma aktualizacji na android 11)

Link to post
Share on other sites

Wszystko jest napisane, krok po kroku.
W skrócie składa się to z trzech etapów:

1. Odblokowanie telefonu
2. Wgranie TWRP
3. Wgranie ROM

Na 11 jest Pixel Experience jest bardziej wspierany. Poza tym masz lineage i Evolution X, których nawet nie próbowałem. Ten ColtOS, Hycon i Superior to są jakieś nowości więc warto dać im trochę czasu.

Ja Ci powiem jedno. W każdym smartphone jaki miałem wymieniłem na pewnym etapie ROM, i jeszcze NIGDY po tej operacji nie zdażyło mi się wrócić do oryginalnego...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...