Skocz do zawartości

BF 2042 FPS DROP


Recommended Posts

Witam. Chciałbym zapytać tych , którzy także grają już w nowego BF'a o ich sprzęt , a bardziej o ilość stałych FPS-ów. Posiadam R9 5900X / RTX 3080TI / 32GB RAM DDR4 3600 CL14 i o ile w każdej grze biję barierę 100 fpsów tak w nowym BF karta pracuje non stop na 34-45% swojej mocy. W żadnej grze nie miałem takich problemów , a tu gpu nie chce wskoczyć na 80-99%. Próbowałem różnych sposobów w ustawieniach grafiki , ale nadal fpsy stoją na 30-70 gdzie najczęściej spadki są tragiczne do 30. Nie mam innych procesów w tle włączonych i posiadam Windowsa 11.

Link to post
Share on other sites

Komputer jak w opisie i nie ważne czy najniższe czy najwyższe ustawienia, ten BF jest praktycznie mało grywalny. Poza obszarem gdzie nie ma jakiejś akcji spokojnie 70-80fps, pójdę głębiej w pole bitwy gdzie coś się dzieje to spadki do 35-40fps i ciągłe skoki. A sterowniki mam najnowsze 472.12 WHQL. Wiem, że to beta, ale no bez przesady, żeby ludzie nawet na reddicie z komputerami z RTX 3090 i Ryzenem 5900X mieli problemy z dropami i stutterem.

Link to post
Share on other sites

Gram na W11 i nie mam żadnych problemów. Przy czym na Intelu.

FPS'y stabilne. Ale wizualnie gra pupy nie urywa... 

Bardzo brakuje mi DLSS podczas testów. 

 

Czy tylko według mnie gra jest niewarta 260zł tylko max 140zł? Odpaliłem wczoraj wieczorem dla porównania BF4 i jakoś... niezbyt czuję rewolucję 2042'tki. 
128ppl spoko, ale mapy muszą być do tego odpowiednie. Chciałbym zobaczyć Dragon Valley albo Strike at Karkand z BF'a 2. 

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, jozek23 napisał:

Dałem 199zł więc spoko

 

Nadal imo za dużo. Tyle glichy, zrypany animacji i błędów z fizyką... zwłoki latają jak w "grze" gimnazjalisty w UE4 na darmowych assetach. Czołgi dosłownie latają między pagórkami... śmigłowce dzięki spapranemu netcode potrafią się teleportować po 2-3 metry niczym przy wykorzystaniu WARP 5...

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...