Skocz do zawartości

Słuchawki z mikrofonem 500 zł +/-


Recommended Posts

Witam rozglądam się z słuchawkami słuchawek do grania i zarówno słuchania muzyki(Rock, House czasem coś RnB).
Obecnie posiadam Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2  mają już ponad 3 lata i chce zmienić na coś lepszego.

Gry w które pykam to Path of Exile, Wiedźmin czasem jakaś strzelanka.
Myślałem nad HyperX cloude alpha S ale potem trafiłem na to forum i po przeczytaniu poradnika o słuchawkach nausznych kompletnie straciłem w wiarę w cloude alpha S.
Słuchawek nie szukam na już, jak możecie podać kilka modeli to byłbym wdzięczny, bo mogę poczekać nawet miesiąc dwa. Może się jakaś promka pojawić i u celować coś droższego w okolicach 600zł. 
Co do mikrofonu to nie szukam czegoś na turnieje tylko żeby mnie było wyraźnie słychać a nie jak w studni.

Teraz, carlosss89 napisał:

Witam rozglądam się z słuchawkami słuchawek do grania i zarówno słuchania muzyki(Rock, House czasem coś RnB).
Obecnie posiadam Słuchawki Sharkoon Skiller SGH2  mają już ponad 3 lata i chce zmienić na coś lepszego.

Gry w które pykam to Path of Exile, Wiedźmin czasem jakaś strzelanka.
Myślałem nad HyperX cloude alpha S ale potem trafiłem na to forum i po przeczytaniu poradnika o słuchawkach nausznych kompletnie straciłem w wiarę w cloude alpha S.
Słuchawek nie szukam na już, jak możecie podać kilka modeli to byłbym wdzięczny, bo mogę poczekać nawet miesiąc dwa. Może się jakaś promka pojawić i u celować coś droższego w okolicach 600zł. 
Co do mikrofonu to nie szukam czegoś na turnieje tylko żeby mnie było wyraźnie słychać a nie jak w studni.
Płyta głowna do b550 Gaming edge karta Realtek ALC 1200Realtek ALC 1200

 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak z miejscem i możliwością podłączenia, ale polecam osobno słuchawki i osobno mikrofon.

 

Co do słuchawek, niewiele pomogę, bo doświadczenie mikre, ale ISK9999 są dobrym startem.

Co do mikrofonu, ja po promce kupiłem biedronkowy mikrofon studyjny hykker. O ile firma ta kojarzy mi się z tandetą, to obejrzałem recenzję Kuby Klawitera odnośnie tego sprzętu, później znalazłem go w przecenie za 49zł, więc głupio byłoby nie spróbować. Dźwięk petarda i bije na głowę mikrofony ze słuchawek po kilkaset złotych. Koledzy z discorda po zmianie wręcz zaskoczeni jak czysto mnie słychać, a wtedy wszystko działało na integrze. Jak nie szkoda miejsca na biurku, to polecam.

Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, slo1q napisał:

Jedną z ciekawych propozycji, nawet nieco poniżej zakładanego pułapu cenowego, są Cooler Master MH751.

Nie będę się jakoś szczególnie rozpisywał na temat jakości dźwięku, czy budowy, bo to znakomicie zrobił nasz kolega FeX (jeden z ekspertów działu), link poniżej.

 

Mikrofon jest dobrej jakości, może nawet bardzo dobrej, brzmi bardzo naturalnie, ale nie ma wbudowanej funkcji tłumienia hałasów otoczenia.

 

 

Wielki dzięki bo chyba na nie się zdecyduje. Budżet nie ucierpi a faktycznie gdzie nie przeczytam recenzji to każdy twierdzi że jest miło zaskoczonym jak grają. Jeden dylemat mam czy pojsc w mh752 z dzwiekowka na usb czy leciec na zintegrowanej karcie na b550?
PS. Dobre piwo ci wiszę ;) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...