Skocz do zawartości

Uszkodzenie matrycy - ubezpieczenie


Recommended Posts

Witam,

 

zgłaszam się tutaj do was z ogromną prośbą, mianowicie. W dniu wczorajszym nieszczęśliwym wypadkiem monitor LG został lekko uderzony w ekran przez małe dziecko. Niestety pojawiała się w dolnym rogu mała pajęczynka. Monitor był ubezpieczony w Ergo Hestii do końca przyszłego roku. Moje pytanie i prośba, czy jest możliwość zgłosić daną usterkę jako przypadek i nieszczęśliwy wypadek, w  ten sposób aby dane ubezpieczenie chociaż częściowo pokryło koszty? Ewentualnie co mógłbym zgłosić/opisać, aby ubezpieczanie zostało zaakceptowane a matryca wymieniona?                                                                                                                                                                                                                                                     

 

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Link to post
Share on other sites

A czytałeś OWU  .. na pewno nie  te ubezpieczenia  właściwie nie ubezpieczają nic po za wyciągnięciem kasy  od klienta. Jak się wczytasz to punkt a  jest wykluczany przez  punkt B ,a punkt B wyklucza A .. punkt C wyklucza dwa poprzednie  i nie piszę tego złośliwie .

 

Jak masz napisane  w ubezpieczeniu ze  obejmuje uszkodzenia mechaniczne to próbuj  .

 

Z doświadczenia powiem ze  miałem  tel. córki ubezpieczony niby na uszkodzenia mechaniczne (zbicie ekranu ),wiadomo jak to dziecko   tel wypadł z rąk  ,ekran pękł .

I jak się nie trudno  domyślić  ubezpieczenie oczywiście tego nie obejmuje bo tel wypadł dziecku z rąk  czy można to uznać zacelowe uszkodzenie .

Ubezpieczenie "obejmuje" uszkodzenie jak by telefon leżał  np na stole i sam nieszczęśliwe  spadł na podłogę  :D.

Trzy odwołania pisałem  aż machnąłem  ręką bo szkoda czasu ,nerwów  i papieru .

 

 

Edytowane przez raiders
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...