Skocz do zawartości

kontroler magistrali urzadzen


Recommended Posts

Pobrałem sterownik, zainstalowałem i dalej ten sam problem. Jak wejdę w szczegóły by zobaczyć co to za sterownik, to mam tak informacje.

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)

Nie ma żadnych zgodnych sterowników dla tego urządzenia.


Aby znaleźć sterownik dla tego urządzenia, kliknij opcję Aktualizuj

 

 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Zainstalowałeś wszystkie sterowniki ze strony producenta? 

 

Tak, pobrałem i zainstalowałem wszystkie sterowniki ze strony producenta i jedynie na tyle pomogło, iz z 3 problemów jakimi byl brak sterowników(już nie pamiętam ich nazwy) pozostał tylko jeden właśnie ten z kodem 28. Teraz próbuje rozwiązać problem programem który polecił kolega Wik-Mar. Ten program Snappy Driver Installer 1.21.2 wykrył mi brak sterownika. Teraz wykonuje aktualizacje tego programu 25GB, wiec pewnie jeszcze z godzinkę mi zejdzie niczym pobiorę aktualizacje i zobaczymy czy uda mi sie rozwiązać problem tym programem.

Edytowane przez Delaventura83
Link to post
Share on other sites

Oki udało się. W brakujący sterownik w urządzeniu, udało mi sie wejść w szczegóły identyfikator sprzętu. Następnie skopiowałem cały pasek i wrzuciłem w neta. Pierwszy link i pokazało mi czego brakuje a to był ASUS A-Volute VAD Microphone Driver for Windows 10 (x64). Pobrałem ze strony tej sterownik zainstalowałem i wszystko działa. Tak ze temat można zamknąć. Dzieki za Panowie za pomoc.

Edytowane przez Delaventura83
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...