Skocz do zawartości

Czy opłaca się kupić Samsung Galaxy S21, czy lepiej zaoszczędzić i kupić Galaxy A52s ?


Recommended Posts

Witam,

Ostatnio zastanawiam się nad kupnem nowego smartfona i zauważyłem, że w granicach 2000zł bardzo polecany jest model Galaxy A52s (najnowszy z serii A, wydany we wrześniu), ale od niedawna flagowiec S21 można dostać za 3000 zł (wcześniej bylo 3900). Jako, że nie skupiam się za bardzo na robieniu zdjęć i filmów, więc nie zależy mi na jakimś super aparacie z nagrywaniem 8K, bardziej zwracam uwagę na wydajność procesora, wytrzymałość baterii i jakość ekranu/wyświetlacza, to czy w ogóle opłaca się dopłacać te 1000 zł żeby mieć telefon z wysokiej półki ? Czy oba smartfony w kwestii wydajności aż tak się różnią, aby zakup flagowca był opłacalny ? Nie dysponuję zbyt dużym budżetem, początkowo chciałem kupić tego zachwalanego A52s, no ale w takiej cenie zakup S21 kusi, nie wiem tylko czy warto, więc zwracam się po pomoc do tych którzy znają się na telefonach od Samsunga, lub właśnie używają te najnowsze modele i powiedzieli o znaczących różnicach w obu telefonach, najlepiej tak subiektywnie oceniając ich wady i zalety.

Słyszałem też, że te procesory Exynos w serii Galaxy "S", są nieco słabsze od Snapdragonów i to jest chyba główna rzecz, która odpycha mnie od zakupu S21, więc ciekaw jestem jaka jest wasza opinia na ten temat.

Jeżeli, żaden z obu smartfonów nie jest według was godny polecenia, to jaki byłby najbardziej warty max 2000 - 2500 zł ?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edytowane przez MgeeN
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...