Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hej,

 

Jestem w małym zakłopotaniu w wyborze słuchawek, a mianowicie.

 

Przez X ostatnich lat używałem słuchawek Steelseries  ale modelu nie pamiętam. Obecnie otrzymałem od dziewczyny JBL Tune 700 BT, niby fajne bo bezprzewodowe ale dźwięk jakiś płytki. Cóż darowanemu w zęby się nie zagląda. Ba czytałem opinie i ludzie chwalą:>

 

W tygodniu byłem w domu rodzinnym gdzie znalazłem moje stare słuchawki - Creative HS-800 Fatality Gaming. Podłączyłem i szok! Niskie dźwięki oraz średnie są cudowne. Troszkę brakuje wysokich tonów ale to wina zapewne słuchawek, które są "skierowanie" dla graczy. Niestety JBL Tune 700 BT, wypadają przy słuchawkach, które mają z 8 lat tragicznie! 

 

Dziewczyna zrobiła odsłuch i przyznała mi rację. W związku tym, mam przyzwolenie, aby kupić coś lepszego. Biorąc pod uwagę ww. "doświadczenie" za choinkę nie wiem co wybrać.

 

Preferuję muzykę epicką + ładny dźwięk basu. Dźwięk przestrzenny będzie atutem dodatkowym. Budżet około 700 zł jeśli będzie bluetooth - to ekstra!

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Cześć.

Panasonic RP-HTF295 jak byłe Technics RP-F290.Zrobiłem tym słuchawkom małym kosztem tuning i grają lepiej od DT880 a bardzo podobnie do Beyerdynamic DT990.Jeśli jesteś zainteresowany przeróbką to pisz na pw.

Zaoszczędzisz kope kasy a uzyskasz efekt pożądany i powinny ci pasować bo są to uniwersalne słuchawki i jedyne z których można wycisnąć tak wiele.

Jeżeli mają być nowe to DT990 albo DT880 PRO nastawione na dużą przestrzeń aczkolwiek dla mnie zbyt duży efekt hali. 

 

 

 

 

Edytowane przez Tiamina
Link to post
Share on other sites

Zależy od wersji. Te same modele mają różne wersje impedancji - 32, 80, 250 i 600. Do 32-80 dobra integra powinna wystarczyć, powyżej już trzeba szukać jakiegoś wzmacniacza 

 

Obecnie na stronie creative jest wyprzedaż tzw. B-stock. Wzmacniacz G6 za 325zł lub X3 za ok. 390zł wydaje się rozsądną propozycją. Ja skusiłem się na X3 i poza tym, że towar był po zwrocie i był odpakowywany, to żadnych śladów użytkowania nie posiadał, więc mogę polecić taki zakup. Gwarancja 1 rok w razie co zabezpiecza przed jakimiś ukrytymi wadami.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...