Skocz do zawartości

Poszukuję nazwy obudowy z ?trzema? wentylatorami z tyłu.


Recommended Posts

5 godzin temu, Wik-Mar napisał:

Raczej na froncie bo z tyłu raczej nie ma

SilentiumPC Regnum RG6V TG

Wiem co widziałem. Jeszcze raz napiszę...

Ta obudowa posiada 2-3 wentylatory Z TYŁU :)

 

Znalazłem takie cuś na razie, ale wydaje mi się, że to było jeszcze coś innego:

https://www.purepc.pl/sharkoon-rev100-obudowa-z-wnetrzem-odwroconym-o-90-stopni

Edytowane przez bonuz
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, sznib napisał:

E, rzeczywiście, coś i się pomyliło. Ale w takim Lian Li z serii Dynamic masz możliwość montażu wentylatorów na dole, na górze i z boku.

 

Wiem, wiem, ale szukam konkretnie tamtej o ktorej było gdzieś wspomniane. Czysto z ciekawości, bo ostatnio i tak zmieniłem obudowę z 802 Window na 4000D Airflow xD

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
20 godzin temu, choleryk65 napisał:

Bardziej chodziło mi o różnicę pomiędzy nimi, to że Corsair jest bardzo dobrą obudową, wiem bo w tej chwili używam ;)

Temperatury te same, głośność ta sama. Jakościowa Corsair cieńsze blachy, brak paneli na zmianę airflow/cisza, mniej patentów (np. w 802 możesz zrobić mobo do góry nogami i mieć szkło z prawej). Corsair wygląd 10/10. 802 jakieś 6/10. Na zdjęciach wygląda znacznie lepiej niż w realu.

Tu masz moją moją opinię zaraz po zakupie (Norbert): https://www.morele.net/obudowa-be-quiet-silent-base-802-window-czarna-bgw39-5945604/

Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, error 404 napisał:

Jedyne co mi do głowy przychodzi to  DARKFLASH PHANTOM . tylko że 2 wentyle z tyłu albo obsidian 1000D

Tamta obudowa jest dopiero w produkcji z tego co pamiętam. Ten artykuł/wzmianka to była to zapowiedź.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...