Skocz do zawartości

Monitor 2k 144Hz z G-Sync/ G-Sync compatible do 1700/1800


Recommended Posts

Witam, tak jak w tytule, obecnie posiadam 34 calowy monitor w UWQHD, chciałem przesiąść się na coś mniejszego za to z szybszym odświeżaniem. Wstępnie wybrałem 27 cali w 2560x1440 i 144Hz jako najpopularniejszy wariant Napędzać go będzie 1080Ti plus Ryzen 1700, planuję grać głównie w battlefielda 1, oprócz tego jakaś praca biurowa lub filmy. 

Z konkretnych modeli które znalazłem to:

https://iiyama-sklep.pl/863-g-master-red-eagle-monitor-iiyama-g-master-gb2770qsu-b1-27-red-eagle-05ms-165hz-wqhd-fast-ips-freesync-premiumpro-4948570118328.html

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc w wyborze ;)

Link to post
Share on other sites
11 minut temu, joker5513 napisał:

Dołóż do 2100-2500zł i pozostań przy ultrawide. Ja sobie nie wyobrażam przejścia z powrotem na 16:9

https://www.x-kom.pl/p/533719-monitor-led-32-i-wiekszy-aoc-cu34g2x-curved.html

 

Tyle że w niedalekiej przyszłości nie planuję upgrade podzespołów a przy zbiciu rozdziałki do 2k to jednak około 25 procent pikseli mniej do wyrenderowania.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

W dniu 13.09.2021 o 19:58, joker5513 napisał:

Sprzęt wymienia się częściej niż monitor. Będziesz miał wrażenie że patrzysz przez dziurkę od klucza zamiast na monitor ale Twoja wola.

Orientujesz się ile kosztowałby upgrade żeby grać w 144Hz w bfaV? Mam chłodzenie Corsair Hydro Series H110i także możliwe spore OC. Płyta ASUS PRIME X370-PRO. Co myślisz o tej Iiamie?

Iiyama 32" G-Master GB3266QSU-B1

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ciebie zaczyna trochę ograniczać CPU, bo R7 1700 to nie był już nawet na premierę demon wydajności w grach. 

 

Wypadałoby, żebyś wrzucił R7 3700x/R5 3600, bo wyżej płyta nie puści. Jaki masz Ram w tej chwili? Do komfortowego grania w BF5 2K 144Hz @high potrzebujesz przynajmniej RTX 3060 TI / 2080S.

 

Co do monitora, ja bym brał Samsunga Oddysey G7 na Twoim miejscu. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...