Skocz do zawartości

Komputer do grania pod RTX 3060 Ti


Recommended Posts

Cześć, potrzebuje pomocy z dobraniem podzespołów do komputera, który głównie będzie służył do grania, może jakieś proste prace graficzne. 

Na ten moment mam kartę graficzną ASUS GeForce RTX3060 Ti TUF Gaming OC V2 LHR 8GB GDDR6X i zasilacz Seasonic Focus GX 750W 80 Plus Gold. Z pozostałymi komponentami chciałbym się zmieścić w 2000-2500 zł.  

Będę wdzięczny za pomoc. 

Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, kajtek. napisał:

W niższy budżet 2500 zł https://proline.pl/koszyk/a32e5b08
W wyższt budżet z mocniejszym CPU i szybszymi pamięciami https://proline.pl/koszyk/ea2f511c szczególnie warte rozpatrzenia jak masz jakieś szkło 144 Hz. 

 

Dzięki wielkie. W planach mam zakup monitora 144 Hz więc pewnie skłonie się ku drugiej wersji. Czy, jeśli finanse pozwolą warto dorzucić chłodzenie procesora w niedalekiej przyszłości? Czy z uwagi na trwającą promocję w x-kom, warto dołożyć do Intel I5-11600k? image.png.f0e27c84409d1ea20d40e3439f39dd82.png

Edytowane przez Kebig
Odpowiedź - cytat
Link to post
Share on other sites

No niestety promocja i tak już zakończona. Szkoda, że jeśli chodzi I5-11400F to słabo z dostępnością, przynajmniej w tej cenie. Rozumiem że do I5-11400F nie potrzebuje dodatkowego chłodzenia?

Czy w przypadku gdy mam router w pokoju i będę miał komputer na kablu to warto zmienić płytę na taką bez wifi? 

Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kebig napisał:

Rozumiem że do I5-11400F nie potrzebuje dodatkowego chłodzenia?

Warto zmienić tym bardziej jak ściągniesz limity mocy. 

2 godziny temu, Kebig napisał:

Czy w przypadku gdy mam router w pokoju i będę miał komputer na kablu to warto zmienić płytę na taką bez wifi? 

Po co? 

 

Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, kajtek. napisał:

Warto zmienić tym bardziej jak ściągniesz limity mocy. 

Po co? 

 

Ze względu na większy wybór płyt, jeśli dobrze sprawdzałem to nie każda jest dostępna w wersji z wi-fi + są minimalnie tańsze. Z tej różnicy prawie by było na jakieś chłodzenie.

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Kebig napisał:

Ze względu na większy wybór płyt, jeśli dobrze sprawdzałem to nie każda jest dostępna w wersji z wi-fi + są minimalnie tańsze. Z tej różnicy prawie by było na jakieś chłodzenie.

A nie dobrze, źle zrozumiałem. Myślałem, że chcesz zmienić na taką z WIFI :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...