Skocz do zawartości

Całkowity brak dźwięku w laptopie - martwa integra?


Recommended Posts

Cześć
Odkryłem pewien problem w moim 2570p, mianowicie... brak dźwięku z głośników. Na słuchawkach również cisza. Hp assistance wywala wykrzykniki o braku podłączonego urządzenia. Menedżer urządzeń milczy. Sterowniki niby aktualne. Nie bardzo wiem jaka tam karta dźwiękowa siedzi. Hw info przebąkuje coś o Intel panther point? Przed aktualizacją BIOSu było identycznie. Wgrałem wszystkie sterowniki ze strony HP, nawet drive guard i algorytm przejęcia władzy nad wszechświatem - bez rezultatu
Zamówiłem już głośniki za 10zl do tego modelu, ale tak sobie myślę... Co, jeśli Integra umarła?! Dlaczego nie ma dźwięku na słuchawkach?
BTW
Nic nie jest odłączone, sprawdzałem pod klapą serwisową

ggegegeg.png

ggegegegege.png

hhhhhhhhh.png

Edytowane przez SonAndros
Link to post
Share on other sites

Hmm, to zapodam screeny z hw info. Będzie szybciej i może ktoś coś wyłapie. Windows oryginalny, aktywowany. Czy przed zakupem działał dźwięk? Tego nie wiem. Sprawdzałem na szybko i akurat audio pominąłem :/ 

edit:
Na stronie intela też nie mam czego już szukać: "
No supported driver or software updates are available for your system."

edit:2image.png.59e96d595f1354997bc239d6e87ec206.png
Bym zapomniał. Przy próbie wgrania paczki sterowników ze strony hp wywala taki komunikat jak na załączonym screenie

iiiiii.png

yyyy.png

uuuuuuu.png

Edytowane przez SonAndros
Link to post
Share on other sites

ściągnij Sp71886  zainstaluj 7-zip, rozpakuj 7zipem Sp71886  do jakiegoś folderu np : c:\Sp71886   wejdź do managera urządzeń i na tą dźwiękówkę i zrób aktualizuj sterownik  podaj sterownik z dysku twardego : c:\Sp71886 >możliwe ze to pomoże o ile to jest dobry sterownik. A jak instalowany windows upgrade z 7 czy od nowa ?? 

Link to post
Share on other sites

Ech próbowałem. Przy wypakowaniu i wybraniu ręcznie, krzyczy, że najnowsze sterowniki dla tego urządzenia są już zainstalowane :(

sprawdzałem nawet w biosie, czy nie jest coś pogmatwane ale wygląda ok. Szukałem integry, lecz znalezienie to jak wygrana w totka. Póki, wspieram się kartą na USB, lecz z tyłu głowy siedzi, że coś jest niesprawne i należy naprawić

 

Edit:

jak podepne pod docka słuchawki to też dźwięku nie ma

btw
Szkoda, że nigdzie nie można kupić takich mikro głośniczków na magnes :P cyk na tylną klapę i jako tako działa ;p Widziałem na klips za stókę, no ale to chora cena za pierdziawkę...

 

Edytowane przez SonAndros
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...