Skocz do zawartości

Myszka do grania z budżetem do 300zł


Recommended Posts

§  Budżet: 300 zł

§  Jakiej myszki obecnie używasz: corsair harpoon rgb

§  Jaką masz obecnie podkładkę: steelseries xcq, ale planuje zakupić nową podkładkę 

§  Z jakich wartości DPI korzystasz: 500/1000

§  Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: około 20cm

§  W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): cs, wow, cod, bf i karcianki

§  Ile przycisków używasz w myszce: wszystkie jakie są dostępne, do wowa szczególnie 

§  Chwyt: palm

§  Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2

§  Wielkość dłoni (cała dłoń i od czubka palca środkowego do kciuka: ~14cm

§  Dlaczego chcesz zmienić mysz: obecna ma już swoje lata i czasem w csie nie jest tak precyzjna + fakt że czasem robiąc obrót w prawo kamera obraca się w gwałtownie w dół

§  Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): dobrze aby miała znaczną ilość przycisków programowalnych, nie jest to must have, ale przyjemne by to było :)
 

Link to post
Share on other sites

W okazjach w dziale sprzedam wstawiłem promocję na Logitech G Pro i G502 Lightspeed, 272zł za używane w stanie idealnym/bdb.

 

Moja G502 już przyszła i brak śladów użytkowania, więc mogę polecić, chociaż niektórzy piszą, że ich sztuka miała np. jedną ryskę na korpusie. Zawsze można za darmo zwrócić amazonowi i wziąć kolejną.

Za te pieniądze polecam, G502 leży świetnie i działa precyzyjnie, sporo przycisków, programowalnośc itp. Teraz poluję na podkładkę powerplay i zapomnę o kablu do tego gryzonia.

Link to post
Share on other sites

No G502 jest bardzo fajną myszką. Sam osobiście nie mam, ale miałem okazję kilka razy trzymać w sklepie, bo przymierzałem się do jej kupna i świetnie mi pasowała. Jedynie ten scroll mnie przerażał, który wgl nie miał oporu tylko kręcił się jak głupi. Nie wiem czy to ma tak działać. Być może nie, lub po prostu jest to jakieś świetne rozwiązanie z którym nie miałem przyjemności obcować.

Ale fakt faktem, jest, że jeśli to ogarniesz to naprawdę myślę, że będzie czymś świetnym.

Mam też coś takiego

https://www.amazon.pl/Razer-RZ01-03150100-R3G1-Basilisk-X-Hyperspeed/dp/B07Y8QWZDW/ref=sr_1_1?adgrpid=117766655916&dchild=1&gclid=CjwKCAjw7fuJBhBdEiwA2lLMYcOV4Mgb-U6_HSjyDBJ4eTbjQI8qz8rXkV6mECLd4ZJa6tYgr51xMRoC6mIQAvD_BwE&hvadid=498605373030&hvdev=c&hvlocphy=9061074&hvnetw=g&hvqmt=b&hvrand=9509095647167029248&hvtargid=kwd-356496526038&hydadcr=21877_2188579&keywords=razer+basilisk&qid=1631540155&sr=8-1

Wygląda naprawdę fajnie. Dużo ludzi poleca te Basiliski. Od siebie dorzucę jeszcze coś co ja sam używam:

https://sklep.hard-pc.pl/p11269,mysz-dream-machines-dm4-evo.html

Dużo tańsza myszka, ale mam już ją od 2 czy 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Kupiłem ją głównie ze względu na wygląd, ale też ma spoko parametry PixArt 3389 i Huano Blue 20 mln. więc naprawdę spoko mysz.

 

 

Link to post
Share on other sites

Kółko G5502 ma tak działać, bo ma dwa tryby. Jeden normalny, ze skokiem, drugi "infinite", bez oporu. Standardowe rozwiązanie dla Logitecha.

 

Co do myszy i klawiatur w marketach, te sprzęty są tak zajechane, że nie ma co porównywać. Mi G502 w ogóle nie odpowiadała w sklepie, a powinna, bo 8 lat siedziałem na G500. Kupiłem, bo za te pieniądze żal nie kupić i co? Niebo a ziemia. Mysz zupełnie inaczej klika, leży w dłoni itp. Jak dopasowana na wymiar. Tak więc macanie w sklepie, a test na biurku u siebie to dwa zupełnie inne światy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...