Skocz do zawartości

Mysz bezprzewodowa dla leworęcznych


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

"koniecznie bezprzewodowej i symetrycznej gdyż jestem leworęczny a żona praworeczna. "

Nie lepiej dwie myszki? Wiem, że to wymaga wydania 2x kasy, ale dzięki temu twoja żona może sobie kupić myszkę jaką chce (choćby z profilem dla praworęcznych), a że nie na kabel, to nie będzie problemów z przypinaniem/odpinaniem myszki.

 

 

Na start polecam zapoznać się z tym i podać jak najwięcej informacji ile będziesz w stanie, bo nie podałeś zbytnio czego dokładnie szukasz.

 

 

Też jest kwestia, czy bawisz się w windows profile dla leworęcznych (podmiana lewego klawisza myszki z prawym), bo np. masz takiego Corsair M55 (wiem, że na kabel, ale podaje tylko jako przykład), który może i do najlepszych nie należy, ale ma funkcje szybkiej podmiany profilu dla leworęcznych i praworęcznych co też może być dużym plusem. Chociaż nie wiem, czy są jeszcze jakieś myszki z taką funkcją.

 

Na chwile obecną różnie dobrze można Ci odpisać

Trzymaj i sobie coś wybierz bo nie podałeś szczegółów większych (nawet ceny)

https://www.morele.net/kategoria/myszy-dla-graczy-27/,,,,,,,,0,,,,9014O372644,29712O936495/1/?noi

https://www.x-kom.pl/g-6/c/385-myszki-bezprzewodowe.html?f[2971][43596]=1&f[2985][43613]=1

 

BTW z filtrami "uniwersalna i symetryczna" uważaj, bo często sklepy/producenci przekłamują i nie biorą pod uwagę przycisków, więc często są kwiatki w stylu mysz symetryczna/uniwersalna, ale z dodatkowymi przyciskami po lewej stronie (dla praworęcznych).

Edytowane przez DreamerDream
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...