Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów i administracje benchmark. 

Nigdy wcześniej nie składałem komputera więc proszę o wyrozumiałość, w zestawie nie ma karty grafiki ponieważ aktualnie będę się wytrzymywał od zakupu ze względu na ceny, ale też będę szukać okazji pokroju generacji: GeForce 1000 czy też przyszłościowo GeForce 3000.

 

Zestaw: do 8000tyś wraz z GPU

  • CPU: AMD Ryzen 7 5800X
  • MoBo: Płyta Asus B550 TUF Gaming Plus
  • Coller: Arctic Liquid Freezer II 2x120mm
  • Ram: Kingston FURY 32GB (2x16GB) 3600MHz CL16 Renegade Black
  • SSD: ADATA 1TB M.2 PCIe NVMe XPG SX8200 Pro (2021)
  • BOX: SilentiumPC Regnum RG6V TG Pure Black
  • PSU: SilentiumPC Supremo FM2 750W 80 Plus Gold
  • GPU: Staruszka ale da się na niej jeszcze grać w niektóre tytuły 

 

Spostrzeżenia

RAM: ostatnio dowiedziałem się że istnieję takie coś jak dual rank i single rank ten pierwszy ponoć jest lepszym wyborem czy to prawda i czy ta pamięć którą wybrałem jest dual rank? gdzie mogę podpatrzyć tą informację

Coller: powinien być okej, ale na innym forum była sprzeczka czy wystarczy do prawidłowego funkcjnonowania.

 

No i w sumie to co zauważycie że mogło by współgrać  jeszcze lepiej z innymi komponentami, liczę na to że mnie wesprzecie w składaniu kompa, bardzo zależy mi zwłaszcza na osobach które mają wybrane komponenty lub ich zestaw i mogą się wypowiedzieć na podstawie ich użytkowania.

Jeśli macie jakieś propozycje to podsyłajcie też coś na (zamiankę) ponieważ komponentów będę szukać na różnych stronach z promocjami, itp możecie podesłać jakieś legitne stronki do polowania na podzespoły. 

Edytowane przez Jaroslavv
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...