Skocz do zawartości

Jakie perfumy polecacie?


Recommended Posts

18 godzin temu, leto87 napisał:

ta na zdjęciu sugeruje "inspirację" zagranicznym odpowiednikiem.

Wszystkie te tanie perfumy są w mniejszym czy większym stopniu "inspirowane" jakimś pierwowzorem, ale jak już design opakowania sam sugeruje zapach to lekka przeginka. Jechali by z zapachem 1-1 gdyby nie fakt, że dokładne receptury są zazwyczaj mocno pilnowane a sama jakość składników też ma kluczowe znaczenie.

 

Dobra jak już tak lecimy to kolejny "klasyk"  za 20zł

 

500px_CubaGoldMen100.jpg

 

Kto nie kojarzy tego zapachu? :rotfl: I tutaj podobnie, (mam nadzieję że nie zrujnuję komuś tą wiadomością życia) to "inspiracja" JPG le Male :->

 

Edytowane przez pendzel_3
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 26.08.2021 o 09:14, pendzel_3 napisał:

a nigdzie ich dostać nie można.

 

Zobacz czy nie ma może do dostania w tych Avon czy tych innych. Może oczywiście nie będzie tak mocno pachniał ale zawsze coś.

W dniu 26.08.2021 o 09:48, leto87 napisał:

Byłem przeciwny tym "mokrym" dezodorantom bo miałem uczucie że się kleję (to chyba był adidas albo puma), ale ten STR8 działa zgodnie ze sztuką.

 

Swego czasu używałem jakiegoś Nivea for men z proszkiem (talk?) i bardzo mi podszedł, bo latem to działał świetnie, a też ledwo go było czuć więc mi bardzo pasował.

Ale też albo coś zepsuli albo zmutowałem, bo po kupnie jednego czy dwóch sporo koszulek zaczęło mi przechodzić tym w okolicy pach. Normalnie po n-tym praniu wyglądało to tak, że cały pot jakby się przyklejał do materiału...

 

@pendzel_3 O, wygląd opakowania świetny!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 26.08.2021 o 09:48, leto87 napisał:

Jedna marka nazywa się La Rive

Lata temu używałem czerwonego- to odpowiednik zapachowy czerwonej la coste (tak przynajmniej było kiedyś) a widywałem je w tanich małych no-nameowych drogeriach gdzie sprzedaż zamienników była na porządku dziennym. Wtedy miło wspominałem- zapach bardzo zbliżony do oryginału, trwałość mniejsza no ale 20-30 zika robiło swoje :D

Mały szok nastąpił jak na ten zamiennik natrafiłem w Müller i dm.

Jak jest teraz- nie wiem, musiałbyś sprawdzić na własnej skórze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...