Skocz do zawartości

Jakie perfumy polecacie?


Recommended Posts

Każdemu podoba się co innego, dlatego sam powinieneś dojść do tego co Ci leży a co nie. Co do trwałości to wiadomo - im lepszej jakości perfuma tym będzie droższa,

ja zawsze wybieram jakieś kompromisy pomiędzy ceną a jakością bo nie jestem z tych facetów którzy są skłonni wydać tysiaka za flakonik :) Jak już mam coś konkretnie polecać to sprawdź sobie Mexx Man, mi siadły i jak na coś o statusie wody toaletowej utrzymują się dość długo, ale idź do drogerii i sam poniuchaj, bo to co się komuś podoba innego może zbierać na wymioty. 

2 godziny temu, mcyfer napisał:

oczywiście podobają się płci przeciwnej.

To bierz wybrankę za rękę i niech Ci sama powie co jej się podoba, minusem takiego rozwiązania jest oczywiście to, że prawdopodobnie będzie trzeba zakupić flakon również dla niej.:menda:

Edytowane przez pendzel_3
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, BlackCoffe napisał:

Jak masz facjatę niewyględną to tylko zapach pieniędzy Ci pomoże :P 

łostro. :)

 

1 godzinę temu, BlackCoffe napisał:

Jak myślicie Panowie, kiedy pojawi się reklamiarz z ofertą perfum z feromonami? :D 

po cichu liczyłem że jednak nie, niby jakieś posty ten user ma.

Link to post
Share on other sites

Nie da się na to odpowiedzieć, ile kobiet tyle nosów, w zasadzie ludzi :D

Mi się podobają np Burberry Indigo, Dior Homme, Prada Luna Rossa, la coste white, Boss Bottled. Z budżetowych: Davidoff, s.Oliver Soulmate, Jaguar Classic Black, jakieś mexx itp.

Najlepiej przejdź się do Rossmana czy Douglasa i obczaj zapachy, które Ci odpowiadają. I traktuj perfum jedynie jako dodatek a nie wyznacznik powodzenia w relacjach damsko-męskich %-)

Link to post
Share on other sites

@BlackCoffe

Co do tego STR8 Original to używałem lata temu i jakoś tak mi zbrzydły więc przestałem, a używałem zarówno dezodorantu jak i wody toaletowej przez 10 lat pewnie. Jest STR8 perfum w ogóle? Aczkolwiek nie przepadam za takimi zapachami ogólnie więc ten flakonik miałem w zasadzie kupowany na długi okres, bo tylko na jakieś okazje się psikałem.

Niedawno chciałem sobie kupić ponownie ten czarny oryginalny ale stwierdziłem, że kupię wpierw dezodorant na próbę czy jest tak fajny jak zapamiętałem i rozczarowanie. To nie jest ten zapach co kiedyś albo tak mi się zapach po covidzie zmienił? :P Wody nie mam zamiaru już w każdbym bądź razie kupować.

A jak mam już coś kupić to wolę wodę perfumowaną, bo i tańsze i mniej dla mnie "śmierdzi" niż perfum.

Ostatnio używam tylko dwie. Bentley for Men Intense lub Bvlgari Man In Black. Lubię orientalne, korzenne akcenty, a do tego tytoń czy kadzidło, mistrzostwo jak dla mnie. Ale oba są dosyć nietrwałe te zapachy, tak max 2h ale mi to nie przeszkadza. Na imprezie i tak jak zacznę coś jarać to i prześmierdnę czymś innym to po co przepłacać %-)

Link to post
Share on other sites

@buszi Są, owszem, trzymaj https://www.ceneo.pl/78979111

 

Ja mam taki problem, że są takie męskie perfumy i taka sama woda po goleniu, której zapach powoduje u mnie fest migrenę. Wystarczy, że stoję w tramwaju czy w kolejce obok faceta, który się tym wypachni, chociaż przez minutę i już mnie głowa boli :/ 

Link to post
Share on other sites
11 godzin temu, BlackCoffe napisał:

a mam taki problem, że są takie męskie perfumy i taka sama woda po goleniu, której zapach powoduje u mnie fest migrenę.

matko bosko... jakież to perfumy? Gabriela Sabatini - headache? :->

14 godzin temu, StaszekRozrabiaka napisał:

A ja polecam

Czyli jednak się przyplątał. :rotfl:

 

12 godzin temu, leto87 napisał:

A co myślicie o tych tanich polskich/made in eu?

Ale co masz na myśli konkretnie?

 

Kiedyś jeszcze za studenciaka jak nie było mnie stać na jakieś super kosztowne prezenty to kupiłem mojej dziewczynie w podrzędnej drogerii jakieś takie za 30 może 40zł z flakonikiem w kształcie baletnicy czy coś takiego, bo mi się ten zapach spodobał.  Okazało się że są mega trwałe, ciuchy nawet po praniu dalej nimi pachną, wystarczy jeden "psik". Ma je do dzisiaj - została końcówka, ale nie używa bo darzy je sentymentem a nigdzie ich dostać nie można.

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pendzel_3 napisał:

Ale co masz na myśli konkretnie?

Jest ich bardzo wiele, na dolnej półce w popularnej niemieckiej marce sieci sklepów. W marketach też są. Kosztują po 20, 30 może 40 pln'ów.
Jedna marka nazywa się La Rive, druga BI-ES. może są też inne.
Żonie kiedyś pokazywałem, parę kupiła, dla siebie i znajomych. Myślę że jako perfumy na co dzień, jeżeli ktoś stosuje, to mogą się nadać.
Ja stosuje perfumy tylko jak jest okazja.
STR8 dezodorant, taki nie w aerozolu, to moje ostatnie odkrycie. Im bardziej się pocę tym go bardziej czuć (na siłce). Przynajmniej takie odnoszę wrażenie.   Byłem przeciwny tym "mokrym" dezodorantom bo miałem uczucie że się kleję (to chyba był adidas albo puma), ale ten STR8 działa zgodnie ze sztuką.

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites
15 minut temu, leto87 napisał:

druga BI-ES.

o tak, ich produktów używałem niemal namiętnie swego czasu. :D były w sam raz na studencką kieszeń, szczególnie miło wspominam ten :

 

bi-es-dynamix-black-classic-men-woda-toa

Niestety trwałość nie powala, ale za taką kwotę ciężko oczekiwać czegoś więcej. Nie widziałem ich w sklepie już dobrych parę lat.

 

Edit: Jest... 21,90zł aż sobie chyba zamówię z sentymentu.:D

https://www.odpowiednik.com/bi-es-dynamix-classic-woda-toaletowa-100-ml-p-3496.html

Edytowane przez pendzel_3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, pendzel_3 napisał:

Czyli jednak się przyplątał. :rotfl:

Niestety nie, on reklamował alkomaty :cry:

3 godziny temu, pendzel_3 napisał:

matko bosko... jakież to perfumy? Gabriela Sabatini - headache? :->

A żebym ja wiedziała :P 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...