Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Planuję zakupić w najbliższym czasie komputer i w oko rzucił mi się ten zestaw z hardpc: https://sklep.hard-pc.pl/p12733,zestaw-intel-i5-10400f-b560-rtx-2060-6gb-16gb-ddr4-500gb-ssd-sg1v-argb-500w.html

Zdaję sobie sprawę ze drogo wychodzi w porównaniu do tego co zapłacił bym kiedyś ale proszę o szczerą opinie głownie tej karty która znajduje się w tym komputerze ponieważ prawie w ogóle nie ma nigdzie filmików o tym jak wydajna jest ta karta i jak sobie radzi z różnymi tytułami w grach, ewentualnie jaka karte która znajduje się na rynku i jest aktualnie dostępna mógłbym zastąpić za tą która jest w linku. ( planuje zakupić kompa na dniach dlatego zależy mi na tym)

 

Z góry dzieki za informację

Link to post
Share on other sites

zestaw nie wydaje się być zły, jest nawet całkiem zoptymalizowany. ciekawi mnie bardziej jakie chłodzenie tam jest, no ale to raczej nie będzie problem dokupić. dobrze że dysk jest SSD M.2 NVMe PCIe, bo czasami robią taki myk że piszą że dysk SSD, ale wrzucają M.2 SATA, który jest znacznie wolniejszy :P

Co do karty, to ten RTX 2060 też jest całkiem dobry, sam ją mam i wszystko co tylko tknę, chodzi w FHD 60fps - wiedźmin 3, Horizon zero dawn, fary cry 3,4,5, Resident evil remake 2 i 3, GTA 5, Dying Light, no cokolwiek. W tej karcie najważniejsze jest to że wspiera te nowe technologie takie jak DLSS i DIrectX 12 Ultimate, które zawierają cały szereg technologii optymalizacyjnych, tak więc taka karta jest zakupem na długi czas, na pewno prędko nie wypadnie z użytkowania ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...