Skocz do zawartości

Dodanie kolorytu zestawowi


Recommended Posts

Hej, mam na "warsztacie" komputer , który jak najtańszym kosztem mam zrobić tak,żeby dobrze wyglądał i w miarę jakościowo.

 

Komp jak komp - karta graficzna ram i dysk bez LEDów

obudowa taka https://www.otto.de/p/boostboxx-gaming-gehaeuse-argo-midi-tower-1418978030/#variationId=1418978037 tylko bez tylnego wentylatora (są te 3 przedni)

płyta b450 tomahawka od msi z ryzenem a na ryzenie fabryczne chłodzenie od AMD ale taki z czerwonym LEDem (nie wiem czy to RGB czy tylko czerwony LED)

 

1. Jaka aplikacja pozwoli "zebrać" wszystkie LEDy w jeden system? 

2. Jak rozjaśnić środek i co do niego dołożyć?

 

Obudowa jest duża wiec dołożenie wentylatora na górę i na tył - czegoś RGB w stylu jak na froncie wydaje się być spoko ale z drugiej strony i tak będzie w środku obudowy ciemno.

 

Wiec miałbym taki pomysł,żeby dołozyć jeden wentylator wyciągający powietrze RGB(bo obecnie nic nie wyciaga powietrza z obudowy) + na około w środku obudowy puścić jakiś pasek led kolorowy albo rgb ale też chcałbym zmieścić się na używanych częściach w 100zł bo tyle jest budżetu.

 

Co się robi w takiej sytuacji?

 

Jakoś ten zestaw musimy uratować bo obudowa jest duża i to naprawdę utrudnia rozświetlenie jej środka a takie dostałem zadanie.

Zdaje sobie sprawę,że łatwiej byłoby gdyby płyta miała dużo ledów + jakiś dysk i RAM też miał by LEdy + gpu miało LEDy i chłodzenie na procku mocniejsze LEDy niż te obecne ale tak nie jest i nie będzie.

 

Z drugiej strony nie chcę zestawu pasków led jakiegoś za 500zł bo za drogo do tego projektu a znowu biedronkowy pas led nie wiem czy za tandetny nie będzie ze względu na jakość obudowy i wentylatorów na przodzie.

 

co zrobilibyście na moim miejscu?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...