Skocz do zawartości

grafa do 200zł + jaki zasilacz ?


Recommended Posts

http://allegro.pl/mocny-zasilacz-450w-chieftec-80-plus-gpa-450s8-wwa-i1701065230.html --> ten zasilacz jest jak najbardziej godny polecenia, mocne 2 linie 12V, zasilacz bedzie jednak slyszalny, to jest taki sredniak od chiefteca. XFX ktory ci proponowalem na poprzedniej stronie jest 30 zl drozszy, jak dla mnie mozna by dolozyc ale to juz twoja osobista sprawa.

 

Co do karty graficnzej, tak oczywiscie ze 4850 jest wydajniejszy od 5670, roznica nie jest jakas ogromna, 4850 to starsza konstrukcja, pobira wiecej pradu i.... kosztuje 270 zl... GTS 450 kosztuje 300!! Naprawde WARTO dolozyc zarowno do zasilacza z wyzszej polki jak i do lepszej karty graficznej bo tu nie chodzi o 200-300 zl tylko o niecale 100zl!! Jesli pozniej bedziesz robic OC procesora jeszcze wiekszze, ale nawet obecne ci wystarczy albo bedziesz zmieniac procek i plyte to grafiak i zasilacz ci zostanie i nic nie bedziesz musial zmieniac, kupuj przyszlosciowo!!

 

Teorytycznie. Też tak myślę... - Przyszłościowo kupować. Zobaczymy co da radę zrobić. Jeszcze podrzuć od kogo kupic tego gts 450 :D - od jakiej firmy... OC planuje zrobić większe, bo procek jako tako wytrzymuje 2.9 nawet, ale zasilka nie wyrabia. :D Tak więc planuje nawet do 3ghz dobić. :D Tak więc - zobaczymy. Dobra panowie. Dzięki wielkie za pomoc - myślę, iż dalsze prowadzenie tego tematu nie ma sensu tak więc można go chyba zakończyć. - Teraz mam opcje na mój tymczasowy budżet i na to, gdybym dołożył - chyba poczekam i dołożę, a następnie, gdy już to kupie i jako tako sprawdzę to podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami i opiniami. :D

 

Pozdrawiam. Dzięki wielkie panowie.- miłych wakacji! :D

Patryk.

Link to post
Share on other sites
http://www.ceneo.pl/9677024 --> kupilem te karte koledze do procesora 2.4 ghz i nastapil ogromy skok wydajnosci w porownaniu do 9600 GT, ty mozesz sobie pozwolic na wieksze OC, do tego karta jest BARDZO cicha, Palit wyposcil dobra karte w BARDZO atrakcyjnej cenie, wersja 512 MB w zupelnosci ci wystarczy
Link to post
Share on other sites

http://www.ceneo.pl/9677024 --> kupilem te karte koledze do procesora 2.4 ghz i nastapil ogromy skok wydajnosci w porownaniu do 9600 GT, ty mozesz sobie pozwolic na wieksze OC, do tego karta jest BARDZO cicha, Palit wyposcil dobra karte w BARDZO atrakcyjnej cenie, wersja 512 MB w zupelnosci ci wystarczy

 

Nie wiem - skąd zapewnienie, że mi wystarczy, ale używam wspomnianego sony vegasa. Programy graficzne 3D - Typu Blender. No i gry - ogólnie mania FPS'ów :D Akurat mi głośność kompa nie przeszkadza. :P

Ale dzięki much.

Edytowane przez patryklen
Link to post
Share on other sites

do 300 zl jest to najbardizej oplacalna karta na rynku... a jak kupisz cos pokroju GTX 460 768 MB to twoje CPU bedzie za slabe, prosta pilka, mysle ze ten GTS bedzie ciutke za mocny albo w sam raz dla twojego CPU, i to by bylo na tyle, ja nic wiecej nie wymysle, kart uzywnych nie lubie kupowac, to dobre dla plebstwa itd :) (bez urazy jak ktos sie obrazil :P) a nowej karty lepszej nie kupisz, dobranoc ;]

Link to post
Share on other sites

Nie no ja się zgadzam na całej rozciągłości z Panem. Dziękuje za pomoc. Cóż mogę rzecz więcej.. thx much much much again.

No tylko tyle, że temacik można już chyba zamknąć :D

 

Pozdrawiam.

Patryk

Edytowane przez kubbak
Regulamin - punkt 2j
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...