Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam panstwa na zabawie pozwolcie ze sie przedstawie... mniejsza z tym. Wracam do domu wlanczam PC dochodzi do momentu gdzie windows sie aktualizuje przed wlaczeniem poczym pc sie restartuje.... czarny ekran i znowu sie restartuje,... i jeszcze raz... po czym sie wlancza i gdzie zazwyczaj przed uruchomieniem pisze ze tam ramy procek blablbalba pokazuje sie w takiej ramce cos czego dokladnie nie zdazylem przeczytac ale zauwazylem ze jakies tam problemy might be caused by overclocking... poczym pc sie wlaczyl normalnie pytajac jedynie czy uruchomic windows normalnie czy w trybie xxx. To jakis blad przy updacie czy cos sie tutaj dzieje zlego? Co do overclocku to mam i5-2500 na 4 ghz bez zmiany napiecia przy chlodzeniu silentium ...hic!

Link to post
Share on other sites

might be caused by overclocking... poczym pc sie wlaczyl normalnie pytajac jedynie czy uruchomic windows normalnie czy w trybie xxx. To jakis blad przy updacie czy cos sie tutaj dzieje zlego?

To błąd overclockingu a nie żadnego update.

Źle coś nakombinowałeś z OC i system ciebie ostrzega, że długo tak nie pociągnie. Ot i wszystko. :P

 

Być może, że za jakiś czas komputer w ogóle się nie włączy - nie zdążysz nawet wejść do BIOSu. Co wtedy zrobisz ? :menda:

Link to post
Share on other sites

no dobra ale jaki blad niby? co mam zrobic? jedyne co ruszalem to mnoznik, potem testowalem jakims programem stabilnosc i bylo wszystko ok. A pc teraz normalnie sie wlaczyl

 

Teraz jeszcze zauwazylem, ze przy wlanczaniu pc mam napisane ramy 1333 hz a mialem 1600 na poczatku! O co tutaj chodzi?

Edytowane przez fafor1
Link to post
Share on other sites

load optimized bios settings i mam 1600 znowu, ale dzwina sprawa bo jak juz mowilem nic nie zmienialem jedynie tego proca krecilem a bledy mi wywalilo dopiero kilka dni pozniej. moge juz spokojnie znowu tego proca dokrecic do 4 ghz samym mnoznikiem?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...