Skocz do zawartości

ASUS PRIME X570-PRO vs ROG STRIX X570-E GAMING vs Crosshair VIII Dark Hero


Recommended Posts

Panowie,

 

jakie w praktyce są różnice pomiędzy tymi płytami poza ceną, ilość portów potrafię policzyć, więc nie tego dotyczy pytanie:

 

bardziej istotne dla mnie to:

- jakość dźwięku, używam dwóch zestawów audio jeden przez optyka drugi minijackiem wpinam (filmy i muzyka) no i oczywiście słuchawki, niby te same kodeki, ale jeden to Crystal sound w pozostałych Super Supreme

- stabilność i niskie temperatury

- ogólna wydajność

- wygląd jest nieistotny

 

montował będę tutaj 5900x + 32GB RAM

 

przerzucam się z 6700k na MAXIMUSIE VIII GENE - ta płyta była idealna dla mnie, dużo portów USB 3.0 + świetnie działające AUDIO - nawet znajomy totalny audiofil był zaskoczony że tak teraz integry grają, super stabilna, nawet lekkie OC się bawiłem dla przyjemności swego czasu, zdarzyło mi się też używać BIOS flashbacka i Clear CMOS : ))

z góry dzięki za podpowiedzi

Edytowane przez MajsterPieCe
dodałem info
Link to post
Share on other sites
10 godzin temu, MajsterPieCe napisał:

bardziej istotne dla mnie to:

- jakość dźwięku,

jeśli tak to nie tędy droga, (moim skromnym zdaniem) jedyna słuszna to budowa toru audio pomijającego zintegrowaną kartę muzyczną choćby była "najlepsza" to średniej klasy DAC zagra o niebo lepiej

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, Elomin napisał:

jeśli tak to nie tędy droga, (moim skromnym zdaniem) jedyna słuszna to budowa toru audio pomijającego zintegrowaną kartę muzyczną choćby była "najlepsza" to średniej klasy DAC zagra o niebo lepiej

możesz podpowiedzieć konkretne rozwiązanie? nie znam się na tym na tyle aby samemu ogarnąć rozwiązanie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...