Skocz do zawartości

Jaki dysk HDD jest w Xbox One X?


Recommended Posts

Dzień dobry, czy ktoś z was może wie, jaki fabrycznie model dysku wkładali do Xbox One X?

Chodzi o to, że mam konsolę bez dysku, chcę do niej włożyć Samsung ST2000LM003 (2,5cala 2TB 5400obr 32MB) i chciałbym się dowiedzieć, czy ten dysk będzie gorszy/porównywalny/lepszy osiągami z tym co jest fabrycznie. Nie chcę aby gry ładowały się jeszcze wolniej niż (i tak już wolnym) fabrycznym HDD

Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Vemorion napisał:

Leżak magazynowy

Jeśli z allegro to spora szansa że zajechana używka z wyzerowanym smartem. Jak już to celowałbym w NOWY ze sprawdzonego sklepu albo w używkę w dobrej cenie. Teraz połowa "nowych" i "powystawowych" towarów na allegro to zajechane używki, trzeba być czujnym i nie patrzeć na stan jaki janusze podają.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsunga HDD 2TB jeszcze nie posiadam, planowałem go kupić od sprzedawcy na "alledrogo", dysk jest oznaczony jako "nowy" choć miał premierę w 2016r jak i nie lepiej

Budżet do 500zł i waham się czy szukać SSD 1TB za 400-500zł czy HDD 2TB za 250-350zł.

Co polecacie?

 

Edytowane przez Vemorion
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, Vemorion napisał:

myślałem że nie da się oszukać SMART dysku

Da się, dlatego kupowanie dysku z allegro to słaby deal, chyba że cena jest naprawdę niska. 

11 godzin temu, Vemorion napisał:

Budżet do 500zł i waham się czy szukać SSD 1TB za 400-500zł czy HDD 2TB za 250-350zł.

To zależy ile pojemności potrzebujesz, mimo wszystko skłaniałbym się ku SSD. Wspomniany przez ciebie MX500 to fajny model.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
W dniu 7.08.2021 o 09:32, zbiku90 napisał:

Wspomniany przez ciebie MX500 to fajny model.

Fajny, ale nie tak fajny jak robiony kiedyś MX200 na MLC :) Mimo wszystko kupiłem tego MX500 1TB bo w obecnych czasach wypada dobrze pod względem cena/jakość. Konsola pracuje zauważalnie lepiej niż na HDD, jest bardziej responsywna. Dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
32 minuty temu, Vemorion napisał:

Fajny, ale nie tak fajny jak robiony kiedyś MX200 na MLC

1) MLC jest teraz głównie robione pod serwery, praktycznie brak w sektorze konsumenckim.

2) Dzisiejsze TLC mają zbliżoną żywotność do tamtejszych MLC. Postęp panie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...