Skocz do zawartości

[Kolekcja retro i nie tylko] Retro zestawy od busziego


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
Godzinę temu, buszi napisał:

To akurat by był jeden pies. Szkoda, że nie Triplex 4Ti 4200!

Bestcom miał podpisać umowę na dystrybucję Triplexa. Skąd wiem? Bo sam negocjowałem. Niestety prezesowi coś się odwidziało i nie podpisał.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Mały update.

 

Abit wleciał jakiś czas temu, wziąłem go, bo miał oryginalny coolerek.

 

Voodoo II wleciały całkiem przypadkiem, chciałem jedną ale były w takiej cenie, że żal nie było zgarnąć wszystkich 3. Brane trochę w ciemno, dwa modele po 12MB, jedna sztuka 8MB. Te po 12MB sprawne, ta słabsza wykrywalna ale coś nie banglała, lekko są zasyfione więc się przyjrzałem pod lupą i są powyginane nóżki więc sądzę, że po małej operacji też odpali. Trochę beka, bo w takim stanie mam już kupca XD Ale finalnie nie wiem co z nią zrobię.

 

Ciekawe SDRy, nie dość, że Low Profile to jeszcze kostki współczesne.

 

Soltek niski model, już wrzucałem ale teraz zrobiłem lepsze zdjęcie.

 

EVGA GTX260 Core216, nie miałem zamiaru brać ale jak już była parka i od jednej z moich ulubionych firm to zgarnąłem.

 

Asus 8800GTS 320MB niby słabizna ale jednak to model Core112.

 

Wreszcie też dorwałem IceQ HD5770, słabsze wersje już mam, też jedna z moich ulubionych serii.

 

7800GTX chyba wrzucił @Odoo22 na discordzie więc dzięki, nie potrzebowałem, nie szukałem ale cena czyni cuda XD

 

DFI wyrwane jakiś czas temu, prawilny model więc wziąłem.

 

Klasycznie Winbondy od Twinomsa też wleciały.

 

Jakieś S3 co nie miałem tych modeli w kolekcji.

 

I jeszcze jakiś inne graty co się aktualnie nie załapały do sesyjek w weekend. Teraz tylko trzeba odkopać, bo już sam nawet nie wiem co tam było XD A część i tak poleciało od razu do gruz kartonu XD

DSC00090.jpg

DSC00088.jpg

DSC00092.jpg

DSC00094.jpg

DSC00097.jpg

DSC00099.jpg

DSC00101.jpg

DSC00104.jpg

DSC00105.jpg

DSC00107.jpg

DSC00109.jpg

DSC00111.jpg

DSC00112.jpg

 

Ale to forum się zrobiła lipa, chyba Sasin kod ogarnia, nie można edytować nawet jednego zdania po wrzuceniu. Dodać fotek z linków też nie ale to już wiecie. Kochać ten burdel, nie wiem czy chce mi się dalej coś tu wrzucać...

  • Lubię to 3
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
22 minuty temu, buszi napisał:

Ale to forum się zrobiła lipa, chyba Sasin kod ogarnia, nie można edytować nawet jednego zdania po wrzuceniu. Dodać fotek z linków też nie ale to już wiecie. Kochać ten burdel, nie wiem czy chce mi się dalej coś tu wrzucać...

Jak chcesz edytować tekst, to musisz wywalić zdjęcia, następnie zapisać. Dopiero wtedy zmienić tekst i ponownie wrzucić foty.

Takie to... Przyjemne i wygodne. 

  • Że co, proszę? 1
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
55 minut temu, buszi napisał:

Ale to forum się zrobiła lipa, chyba Sasin kod ogarnia, nie można edytować nawet jednego zdania po wrzuceniu. Dodać fotek z linków też nie ale to już wiecie. Kochać ten burdel, nie wiem czy chce mi się dalej coś tu wrzucać...

a jak chciałem wysłać ci przed chwilą drugą wiadomość to wywaliło mnie ze strony. Ostatnio też się tak czasami dzieje jak chcę dodać post.

Link to post
Share on other sites

Duet V2 12MB aż prosi się o wrzucenie w SLI do jakiejś P2B :D. 

 

3 godziny temu, Odoo22 napisał:

Kącik retro to i forum wraca do retro rozwiązań, jeszcze trochę zobaczymy wygląd jak z 2001

Może nie będzie nowoczesne, za to zdjęcia nie będą działać :PP

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...