Skocz do zawartości

Jaka grafa pod athlon x4 645 II


Recommended Posts

Ja bym celował w używkę 750 GTX albo Ti. Jak budżet nieograniczony to weź tam procka zmień na Phenoma 2 jeszcze bo do gierek internetowych to właśnie proc trzyma więcej fps, jeśli chodzi o minima. No chyba że wolisz mieć niby 100 fps, a sekundowe spadki do 60.

Edytowane przez korzychxp
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites

Ale jak za rok uzna że czas na nowy komputer to GT1030 na gwarancji zawsze sprzeda za 60-70% wartości, nie ma w tym przedziale cenowym kart które są nowymi konstrukcjami, chyba  że wyjdzie Radeon RX6400, A używka tak starej karty tj 750 gtx nie wiadomo czy rok przetrwa.

i właśnie daj płyte główną i reszte podzespołów to się coś dobierze żeby to grało w miarę.

Procek jest dyskusyjny 15% jakby wymienił na Phenoma II 955. Więc tylko karta i wio. A potem za 2 lata sprzedaj karte i buduj nowy komp.

A jak już chcesz to za 89 zł Phenom II 965 BE i go podkręć to zyskasz ponad 30% wydajności. (oczywiscie jak płyta go obsługuje której nie podałeś)

https://allegrolokalnie.pl/oferta/procesor-amd-phenom-ii-965-be

https://www.cpuid.com/softwares/cpu-z.html

Porób screeny sprzętu z tej apki. Wklej do painta i dodaj.

Edytowane przez 1234567890
  • Dzięki 1
Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, korzychxp napisał:

ak budżet nieograniczony to weź tam procka zmień na Phenoma 2

Jak budżet NIEOGRANICZONY to kupić nowy zestaw za 5-6tys lub 10tys i grać. Jak czytam takie bzdety o nieograniczonym budżecie i ładowaniu starego phenoma i gtx 750 to się tak zastanawiam o co autorowi chodzi....????

Tak na prawdę nawet nie wiadomo jaki zasilacz tam siedzi? A jak tego wiadomo to nie ma o czym rozmawiać.

@ autor

Ile chcesz wydać (rozumiem że możesz dużo) ale ile chcesz przeznaczyć na PC - ładowanie kasy w trupa nie ma sensu

Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, olo163 napisał:

Jak budżet NIEOGRANICZONY to kupić nowy zestaw za 5-6tys lub 10tys i grać. Jak czytam takie bzdety o nieograniczonym budżecie i ładowaniu starego phenoma i gtx 750 to się tak zastanawiam o co autorowi chodzi....????

Tak na prawdę nawet nie wiadomo jaki zasilacz tam siedzi? A jak tego wiadomo to nie ma o czym rozmawiać.

@ autor

Ile chcesz wydać (rozumiem że możesz dużo) ale ile chcesz przeznaczyć na PC - ładowanie kasy w trupa nie ma sensu

Phenom to najmocniejszy proc na tą podstawkę, więc niewielka modernizacja, a to i tak grosze, a nie żadne 10 tys. zł. I trzeba to zrobić, by karta się nie dusiła. Co do zasilacza to nie ma to zbytnio znaczenia przy 750Ti nie mającym dodatkowego zasilania i phenomie który pobierać będzie niewiele więcej niż athlon. Nie ma co się za bardzo przejmować groszowymi modernizacjami, by dawać tam hiper zasilacze. Takie moje zdanie.


 

Edytowane przez korzychxp
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, korzychxp napisał:

Nie ma co się za bardzo przejmować groszowymi modernizacjami, by dawać tam hiper zasilacze. Takie moje zdanie.

Ja nie pisałem o hiper zasilaczu, tylko jak można polecać zmienianie czegokolwiek jak się nie wie nic o PSU - doradzamy komuś, ryzykujemy czyimś sprzętem więc zachowajmy pewne standardy tego forum - takie moje zdanie.

 

Godzinę temu, korzychxp napisał:

Phenom to najmocniejszy proc na tą podstawkę, więc niewielka modernizacja, a to i tak grosze, a nie żadne 10 tys. zł.

To są skutki pisania bzdur o nieograniczonym budżecie - a co do zmiany cpu to może warto zapytać autora jaką ma płytę - phenomy były w wersjach 95w i 125w więc nie wszystko jest takie oczywiste i będzie zawsze ok.

 

Nie jestem przeciwny modernizacji jak ktoś chce to niech modernizuje ale dowiedzmy się jaka płyta, jaki zasilacz i ile ktoś chce wydać kasy na ten pc.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...