Skocz do zawartości

Recommended Posts

A mnie właśnie odrzuca rozdzielczość przede wszstkim. Cena do przełknięcia z naciskiem na jakieś promo jeszcze po wydaniu. Ten średni model za 2k to imo by była dobra cena.

1920x1080 bym tam widział, bo i tak przecież specyfikacja nie pozwoli na granie w top gry na wysokich detalach ale w jakieś starocie czy indyki to mając dużą bazę gier to można poszpilać.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 23.07.2021 o 21:32, ciomasta napisał:

Ja zaklepalem z 256gb , ciekawy jestem jak będzie se grało na offline , kierowca zawodowym jestem i jeżdżę po Europie .
Jak nie będzie se grało w trybie offline to zwrócę albo sprzedam .

 

Zaklep sobie też słownik, uprzedzę pytanie - można offline. 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Czekam na jakieś mini recenzje tutaj, zarezerwowałem parę dni temu to jeszcze mam trochę czasu do namysłu :) Np jak z ekranem, czy jest szansa pograć w takie Alien Isolation czy inne "ciemne" tytuły czy backlight bleed zabija wszystko. I jak to obecnie wygląda ze stabilnością, czy dużo crashów jest? Jeszcze mnie taki temat ciekawi, rozumiem, że te touchpady mają zastępować myszkę w tytułach które nie ogarniają pada? Ktoś próbował? Idzie się przyzwyczaić (myślę np czy Max Payne 2 by tak śmigał i jak ze sterowaniem)?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 11 miesięcy temu...

Myślałem że już mi przeszło ze Steam Deckiem. Kupiłem, potrzymałem pół roku, emulowałem, podłączałem pod monitor, optymalizowałem cryo utilitisami, streamowalem i ogólnie próbowałem prawie wszystkiego aż miałem dość i sprzedałem gdzieś za 90% kwoty minus karta SD. Ale na tego OLEDa jestem napalony jak KO na wsadzenie Obajtka do paki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...